Zapowiedź 12 kolejki I grupy IV ligi

23 października 2004 godz. 15:00

M.K.S. Myszków – ,,Sparta” Lubliniec
Źródło Kromołów – ,,Carbo” Gliwice
G.K.S. ,,Szombierki” Bytom – ,,Slavia” Ruda Śląska
G.K.S. 71 Tychy – B.K.S. ,,Sarmacja” Będzin
G.K.S. ,,Rozbark” Bytom – K.K.S. ,,Czarni” Sosnowiec
,,Lotnik” Kościelec – K.S. ,,Górnik” II Zabrze
,,Śląsk” Świętochłowice – K.S. Częstochowa
K.S. ,,Raków” Częstochowa – M.K.S. Sławków


Częstochowa 23 października godz. 15:00

K.S. ,,Raków” Częstochowa – M.K.S. Sławków

W zeszłym sezonie obie drużyny walczyły o awans do 3 ligi. W końcowej klasyfikacji lepsi okazali się piłkarze Sławkowa ale niestety w barażach musieli uznać wyższość G.K.S. Jastrzębie. W sobotę obie ekipy spotkają się na Limanowskiego. Goście po zakończeniu sezonu doznali wielu osłabień (odszedł trener i podstawowi gracze) i już nie są tak silną drużyną. Natomiast gospodarze wzmocnieni (Bańskim ,Cyrulińskim, Kołaczykiem) są zdecydowanym faworytem pojedynku w Częstochowianie. Mecz lidera IV ligi Rakowa Częstochowa i szóstego w tabeli Sławkowa zaplanowany jest na godzinę 15.00.

Świętochłowice 23 października godz. 15:00

,,Śląsk” Świętochłowice – K.S. Częstochowa

W Świętochłowicach miejscowy Śląsk podejmować będzie drużynę Stradomia. W tym spotkaniu ciężko jest wskazać zdecydowanego faworyta. Goście jeśli chcą jeszcze walczyć o awans do 3 ligi muszą to spotkanie wygrać, a gospodarze na pewno nie są ,,chłopcami do bicia” i tanio ,,skóry nie sprzedadzą” ( w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe MKS Sławków 4-2 ). Na Górnym Śląsku kibiców piłki nożnej czeka bardzo ciekawe spotkanie.

Kościelec 23 października godz. 15:00

,,Lotnik” Kościelec – K.S. ,,Górnik” II Zabrze

W Kościelcu ostatni zespół naszej ligi Lotnik podejmować będzie drugiego kandydata do spadku rezerwy Górnika Zabrze. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco ponieważ obie drużyny sąsiadują w tabeli. Ewentualna wygrana zespołu z Kościelca pozwoliłaby wyprzedzić Górników i być może stałaby się marszem ,,lotników” w górę tabeli. Gospodarze jeśli myślą o utrzymaniu się, muszą spotkanie wygrać. Kibice wybierający się na to spotkanie na pewno obejrzą interesujące widowisko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *