Puchar Polski

1/4 finału na szczeblu OZPN Częstochowa

29/30 marca 2005r. godz. 16.00

Znicz Kłobuck – Lotnik Kościelec
Unia Kalety – Zieloni Żarki
Sparta Lubliniec – MKS Myszków
Orzeł Psary-Babienica – Raków Częstochowa


Kłobuck, 29 marca 2005r.

Outsajder IV ligi Lotnik Kościelec, swój mecz pucharowy rozegra w Kłobucka z tamtejszym Zniczem. Obie ekipy spisują się w tym sezonie po niżej oczekiwań, Lotnik już praktycznie spadł z IV ligi, a gospodarze jutrzejszego pojedynku zajmują 13 lokatę i walczą o pozostanie w lidze okręgowej.

Kalety, 30 marca 2005r.

W Kaletach spotkają się dwie drużyny występujące na boiskach ligi okręgowej. Ekipa z Żarek jest niewątpliwym liderem rozgrywek, natomiast Unia zajmuje 7 pozycje. Zapowiada się ciekawy pojedynek, chociaż Zieloni występują w roli faworyta, nie można przekreślać gospodarzy, którzy na pewno nie zamierzają być 'chłopcami do bicia’

Lubliniec, 30 marca 2005r.

Po wyeliminowaniu rezerw Rakowa, w kolejnym meczu zespół Sparty podejmować będzie ekipę MKS Myszków. Na inauguracje rundy wiosennej. piłkarze z Lublińca na własnym terenie przegrali 0-3 z GKS Tychy, lepiej spisali się ich jutrzejsi rywale, którzy również na własnym obiekcie zremisowali 1-1 z Szombierkami Bytom. Pojedynek IV ligowców zapowiada się bardzo wyrównany.

Babienica, 30 marca 2005r.

Samotny lider IV ligi w kolejnym pojedynku Okręgowego Pucharu Polski, potykać będzie się z Orłem Psary-Babienica. Częstochowianie co rundę gromią swoich rywali, czy tym razem 4 drużyna ligi okręgowej jest w stanie sprawić sensacje ? O tym przekonamy się już jutro.

Zapraszamy na mecze !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *