Zaległa 16 kolejka IV ligi

04.05.2005r. godz. 16.00/17.00
MKS Myszków – Lotnik Kościelec
Źródło Kromołów – Szombierki Bytom
Sparta Lubliniec – Śląsk Świętochłowice
Carbo Gliwice – Raków Częstochowa
Górnik II Zabrze – GKS 71 Tychy
Slavia Ruda Śląska – Rozbark Bytom
KS Częstochowa – Czarni Sosnowiec
MKS Sławków – Sarmacja Będzin


Carbo Gliwice – Raków Częstochowa

Ciężko dla ekipy Rakowa zapowiada się jutrzejszy wyjazd do Gliwic, na pojedynek z tamtejszym Carbem. W ostatnich spotkaniach Częstochowianie spisują się bardzo słabo, w dwóch meczach zdobywając zaledwie jeden punkt. Pomimo dużej przewagi nad wiceliderem z Tych, 'czerwono-niebiescy’ nie mogą pozwalać sobie na kolejne straty punktowe, jeżeli nie chcą doprowadzić do nerwowej końcówki sezonu. Ich rywale zajmują obecnie 9 lokatę i można powiedzieć że grają o przysłowiową 'pietruszkę’, ale wiadomo że przyjazd lidera to dodatkowa motywacja.

KS Częstochowa – Czarni Sosnowiec

Przy ul. Sabinowskiej spotka się drużyna KS Częstochowa z Czarnymi Sosnowiec. Faworytem tej konfrontacji wydaje się być zespół gospodarzy, który zajmuje 6 miejsce w tabeli. W rundzie jesiennej KS przegrał na boisku w Sosnowcu 2-1, a bramkę dla Częstochowian zdobył Błaszczykowski (13′).

MKS Myszków – Lotnik Kościelec

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest drużyna z Myszkowa, pomimo lepszej postawy Lotnika w ostatnich kolejkach, nikt raczej nie przypuszcza, że urwie punkty gospodarzom. Chociaż należy pamiętać że jedyne zwycięstwo w tym sezonie piłkarze z Kościelca osiągnęli właśnie nad MKS, ale w tedy ich kadra znacznie się różniła od obecnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *