Czas na zwycięstwo !

W najbliższą środę siatkarki SPS-u Politechniki powalczą na własnym boisku o ligowe punkty. Rywalkami zespołu spod Jasnej Góry będzie drużyna Legionovi Legionowo, która zajmuje obecnie w tabeli 8 pozycje i ma na swoim koncie 11 punktów.


Początek sezonu dla SPS-u do udanych nie należy, więc najwyższa pora tą złą passę przerwać. Częstochowianki nie grają źle, jednak do zwycięstwa „czegoś” brakuje. W ostatnim meczu w Chorzowie Politechnika miała bardzo dobry początek, jednak z biegiem czasu było już tylko gorzej. Drużyna z Legionowa w ostatniej kolejce podejmowała na swoim boisku zdecydowanego faworyta ligi – Gedanie Gdańsk. Nie udało się jednak urwać przeciwniczkom seta, a przegrane do 18, 12 i 17 świadczą o klasie Gedani.
Legionovia zajmuje w tabeli 8 pozycje i ma na swoim koncie 6 punktów, jednak ma jedno rozegrane spotkanie więcej niż SPS. W ubiegłym sezonie Politechnika bez większych problemów radziła sobie z drużyną z Legionowa. W tym sezonie to rywalki są postawione w roli faworyta tego spotkania. Liczymy jednak, że częstochowianki w końcu pokażą, iż w tym roku nie będą tylko „dziewczynkami do bicia” i wywalczą w środę kolejne punkty.

Spotkanie odbędzie się w sali Politechnik przy ul. Al. Armii Krajowej 23/25. Początek o godzinie 18.

Pozostałe spotkania VII kolejki:
MMKS Dąbrowa Górnicza – Sokół Chorzów
Energa Gedania Gdańsk – Skra Bełchatów
SMS I PZPS Sosnowiec – AZS Ostrowiec Św.
KS Pałac II Bydgoszcz – Start Łódź
MKS Polonia Świdnica – TPS Rumia
ŁKS Łódź – UMKS Łańcut
Wisła Kraków: pauzuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *