CKM Włókniarz Częstochowa – Unibax Toruń

Już jutro zawodnicy z Częstochowy będą mogli zrehabilitować sie po dwóch ostatnich przegranych wyjazdowych spotkaniach. Szanse taką daje lwom ekipa z Torunia. Mecz ten nie będzie jednak łatwy dla gospodarzy, zespól Unibaxu na pewno tanio skóry nie sprzeda. Atutem gości jest Ryan Sullivan który zna częstochowski owal jak własna kieszeń. Początek spotkania o godzinie 18. Serdecznie zapraszany na stadion przy ulicy Olsztyńskiej wszystkich kibiców.

Jedna z ważniejszych informacji dotycząca tego jutrzejszego spotkania jest fakt iż sztab szkoleniowy nie postawi po raz kolejny na Antonio Lindbacka który zawodził przez ostatnie trzy mecze ligowe. W jego miejsce wystąpi Lukas Dryml. Lukas pamięta z pewnością jak udany występ zaliczył w ubiegłym sezonie na częstochowskim obiekncie startując wtedy w barwach klubu z Tarnowa zdobył dla jaskółek aż 11 punktów. Kolejną wiadomością jest powrót na tor krajowego lidera zespołu z Częstochowy Sebastiana Ułamka który jak pamiętamy doznał kontuzji (złamany palec) podczas meczu drugiej kolejki spotkań na torze w Bydgoszczy. Skład lwów wydaje się optymalny dlatego częstochowscy kibice są dobrej myśli i pełni wiary w zwycięstwo swojego ukochanego klubu.

Toruń również przyjedzie w swoim najlepszym składzie. Zapowiada sie piękna walka o każdy punkt. Najbardziej częstochowscy zawodnicy obawiają sie Ryana Sullivana, Wiesława Jagusia, oraz Karola Ząbika. Warto z ten trojki zawodników zwrócić szczególną uwagę na Karola Ząbika, jest to jeden z najlepszych juniorów w Polsce i zatrzymanie go będzie niezmiernie trudne, to zadanie przypadnie któremuś z juniorów częstochowskich: Mateuszowi Szczepaniakaniakowi lub Edwardowi Kennettowi.

Awizowane składy:
Unibax Toruń:
1. Wiesław Jaguś
2. Matej Zagar
3. Ryan Sullivan
4. Adrian Miedziński
5. Robert Kościecha
6. Alan Marcinkowski
7. Karol Ząbik

CKM Włókniarz Częstochowa
9. Lukas Dryml
10. Sławomir Drabik
11. Sebastian Ułamek
12. Lee Richardson
13. Greg Hancock
14. Mateusz Szczepaniak
15. Edward Kennett

Początek zawodów – godzina 18.00
Sędziuje – Maciej Sychała (Opole)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *