Włókniarz Częstochowa-Atlas Wrocław, drugie podejście

Już jutro o 18:30 na stadionie przy ulicy Olsztyńskiej odbędzie się mecz pomiędzy Włókniarzem Częstochowa, a Atlasem Wrocław. Spotkanie pierwotnie miało się odbyć tydzień temu jednak ze względu na zły stan toru zostało przełożone na niedziele (13.05.07).

W ekipie Włókniarza po ostatnim meczu w Tarnowie nie powinno być żadnych zmian, gdyż w takim zestawieniu zawodnicy spod Jasnej Góry zaprezentowali się przyzwoicie. Siłę częstochowskiego zespołu stanowić będzie Greg Hancock, który podczas ostatniego meczu potwierdził, że jest w dobrej formie. Sympatycy czarnego sportu ze „Świętego Miasta” zastanawiają również się jak wypadnie Mateusz Szczepaniak, który był tzw. „cichym bohaterem” spotkania w Mościcach. Z numerem 10. na plecach wystąpi Sławomir Drabik. Skład uzupełnią Sebastian Ułamek, Lee Richardson, Antonio Lindbaeck oraz Lewis Bridger .

Liderami ekipy przyjezdnej na pewno będą Jason Crump i Hans Andersen. Wspierać ich będą Tomasz Gapiński i Kenneth Bjerre, którzy podczas ostatniego spotkania z Polonią Bydgoszcz wywalczyli po 10 „oczek” z dwoma bonusami. Wrocławskich kibiców nie powinien też zawieść Chris Holder, który w bieżącym sezonie na torach polskiej Ekstraligi prezentuje się udanie, o czym może świadczyć zdobyta liczba punktów w potyczce z Polonią – 10+2. Ponadto w zespole Atlasu wystąpi Tomasz Jędrzejak. Popularny „Ogór” reprezentował barwy częstochowskiego klubu w latach 2000 i 2001. Warto przypomnieć, iż trenerem wrocławian jest Marek Cieślak – legenda częstochowskiego żużla.

W poprzednim sezonie dwukrotnie „Atlasowcy” okazali się lepsi od częstochowian na ich torze. Jak będzie tym razem? Odpowiedź na to pytanie poznamy już jutro. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy ul. Olsztyńskiej 79, ponieważ pojedynek ten zapowiada się bardzo emocjonująco!

Spotkanie sędziował będzie Marek Wojaczek z Godziszek.

Atlas Wrocław
1. Hans Andersen
2. Tomasz Jędrzejak
3. Tomasz Gapiński
4. Kenneth Bjerre
5. Jason Crump
6. Piotr Korbel
7. Chris Holder

Włókniarz Częstochowa
9. Antonio Lindbaeck
10. Kamil Mistygacz
11. Sebastian Ułamek
12. Lee Richardson
13. Greg Hancock
14. Mateusz Szczepaniak
15. Lewis Bridger

Bilety na mecz:
– normalny 22 zł
– ulgowy 16 zł
– sektor centralny 35 zł
– program zawodów 3 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *