Puchar Gorących Serc

Dzisiaj na „Arenie Częstochowa” odbędzie się VI edycja Pucharu Gorących Serc. Dochód z tej imprezy przeznaczony zostanie na ruch dobroczynny Stowarzyszenia Betel.

Na liście startowej znalazł się m.in. Tomasz Jędrzejak, który wygrywał w dwóch pierwszych edycjach tego turnieju. Oprócz popularnego „Ogóra” o wygraną w tych zawodach powalczą również: Daniel Jeleniewski, Janusz Kołodziej, Łukasz Jankowski, Sławomir Drabik, Maciej Kuciapa czy Rafał Szombierski. Dodajmy, że „Szumina” zastępować będzie nieobecnego na jutrzejszych zawodach Sebastiana Ułamka, który nie zapomniał o potrzebujących i przeznaczył na rzecz ruchu Betel kwotę w wysokości 500 złotych, a także kilka swoich gadżetów.

Napsuć krwi, wyżej wymienionym faworytom, powinien Borys Miturski – rewelacja tegorocznego finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Bez szans na wygraną mogą też nie być: Mariusz Staszewski, Krzysztof Słaboń i Tomasz Bajerski.

Początek turnieju wyznaczono na godzinę 16:00. Na zwycięzcę zawodów czeka motocykl krosowy, ufundowany przez firmę Kingway.

Lista startowa:
1. Janusz Kołodziej (Tarnów)
2. Tomasz Jędrzejak (Wrocław)
3. Roman Chromik (Rybnik)
4. Sławomir Drabik (Częstochowa)
5. Rafał Szombierski (Rybnik)
6. Borys Miturski Częstochowa)
7. Marcin Piekarski Częstochowa)
8. Artur Pietrzyk (Gdańsk)
9. Łukasz Jankowski (Ostrów)
10. Marcin Liberski (Ostrów)
11. Maciej Kuciapa (Rzeszów)
12. Adam Pawliczek (Opole)
13. Mariusz Staszewski (Bydgoszcz)
14. Krzysztof Słaboń (Wrocław)
15. Daniel Jeleniewski (Lublin)
16. Tomasz Bajerski (Daugavpils)

Wstęp po zakupie cegiełki w cenie 5 zł

źródło: własne/ckmwlokniarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *