Bokserzy vs Żużlowcy

Przed nami kolejne emocje w Hali Polonia. Tym razem nie siatkarskie, lecz piłkarskie. Dzisiaj (11. listopada) dojdzie bowiem do szóstej edycji meczu piłki nożnej, w którym zmierzą się Bokserzy i Żużlowcy. Dochód z tej imprezy przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Zarówno organizatorem, jak i pomysłodawcem tego spotkania jest jedyny częstochowski bokser zawodowy – Marcin Najman.

Gościem honorowym będzie Jerzy Kulej – dwukrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w boksie amatorskim. Natomiast Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Częstochowa – Tadeusz Wrona.

Na tegoroczną edycję pojedynku Najman zaprosił takie gwiazdy boksu zawodowego, jak Albert Sosnowski czy Tomasz Adamek. Skład pięściarzy uzupełnią: Wojciech Bartnik, Dominik Jonak, Rafał Jackiewicz, Marcin Najman oraz bracia Andrzej i Ireneusz Butowiczowie. Ponadto w ekipie Bokserów ujrzymy także karateke Jacka Synoradzkiego i znanego rapera Liroya.

O sile zespołu Żużlowców z kolei stanowić będzie Lech Małagowski. Na parkiecie pojawią się też: Sebastian Ułamek, Artur Pietrzyk, Mateusz Szczepaniak, Borys Miturski oraz Sławomir Drabik. Ostatni z nich leczy obecnie kontuzję, jakiej doznał podczas Pucharu Gorących Serc, więc zagra jedynie kilka minut.

Oprócz piłkarskiej rywalizacji kolejną atrakcją, dla zgromadzonych kibiców na tej potyczce, będzie pokaz przedstawicielek klubu „M jak Miss”.

W ubiegłorocznej potyczce górą okazali się Żużlowcy, wygrywając 4:3. Jak będzie tym razem? Przekonamy się o tym już dziś.

Bilety na mecz:
parkiet – 15 złotych
balkon – 10 zł.
Początek: godzina 18:00

Źródło: inf. własna/ckmwlokniarz.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *