Znamy szczegóły dotyczące IV Memoriału im. Arkadiusza Gołasia

Już po raz czwarty zostanie rozegrany memoriał ku pamięci tragicznie zmarłego Arkadiusza Gołasia. Dwie pierwsze edycje turnieju upamiętniające wspaniałego siatkarza odbyły się w Częstochowie. Trzecia natomiast zawitała do Kępna. Po roku przerwy turniej wraca do częstochowskiej Hali Polonia, w której kiedyś grywał Gołaś.

Turniej odbędzie się w dniach 13 -14 września (sobota i niedziela). Swój udział potwierdziły następujące zespoły: AZS Częstochowa (gospodarz), Skra Bełchatów,a także włoska Antonveneta Padwa, w której grał Arkadiusz Gołaś oraz Lube Banca Macerata(z Sebastianem Świderskim w składzie).

Podczas imprezy rozegrane zostaną cztery mecze. Ani polskie, ani włoskie zespoły nie spotkają się ze sobą w bezpośrednich pojedynkach, dlatego przez dwa dni będziemy przyglądać się potyczkom polsko- włoskim.

Jak przyznaje Marian Dziewoński wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik. Zespoły potwierdziły swój udział w najsilniejszych składach, popierając i bardzo chętnie wspomagając inicjatywę uczczenia pamięci o Arku w ten właśnie sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *