Marian Maślanka:”Najważniejsze , że doszliśmy do porozumienia”

Jak już wcześniej podawaliśmy na łamach naszego portalu, mecz wyjazdowy mecz Włókniarza z WTS-em Wrocław odbędzie się 1. września. Dojście do korzystnego dla obu drużyn rozwiązania nie było łatwe. Jednak wyżej wymieniony termin cieszy obie strony. Poniżej prezentujemy opinie Mariana Maślanki-prezesa częstochowskiego klubu oraz Marka Cieślaka-trenera wrocławskich żużlowców.

„Od początku uważałem, że tego spotkania nie da się rozegrać jeszcze w tym tygodniu, bo zawsze jeden z zespołów czułby się pokrzywdzony. A tak, w poniedziałek zobaczymy we Wrocławiu obie drużyny w optymalnych składach – powiedział trener Cieślak.

„W ciągu godziny kilkakrotnie rozmawiałem z panią Krystyną Kloc. Padły różne terminy środa, czwartek itd. Długo by wymieniać . Porozumieliśmy się w sprawie poniedziałku.To były trudne i długie negocjacje z panią prezes WTS-u Krystyną Kloc. Najważniejsze , że doszliśmy do porozumienia i oba zespoły pojadą w poniedziałek 1 września w najsilniejszych składach” – mówił prezes Maślanka.

źródło:eSpeedway.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *