Na trudnym terenie

TYTAN nie jest ostatnio w najlepszej dyspozycji. Formy drużyna Jacka Chądzyńskiego pojedzie szukać do Pleszewa, gdzie w tym sezonie trudno o zwycięstwo.

Open Basket Pleszew u siebie grał trzykrotnie. Ograli AZS-y z Poznania i Szczecina oraz przegrali z Tarnovią. W zespole trenera Marka Śmiłowicza za grę odpowiada głównie trzech zawodników. Trzon zespołu stanowią obrońcy Marcin Kałowski i Tomasz Stępień oraz weteran Dariusz Parzeński. 40-letni skrzydłowy wciąż nie znudził się koszykówką i w II lidze radzi sobie wyśmienicie. Z tym graczem nasi podkoszowi mogą mieć w tym meczu nie lada problem. Ponadto kilku zawodników potrafi wystrzelić z formą w pojedynczych spotkaniach. Do tej grupy zalicza się rozgrywający Alan Urbaniak. Były gracz TYTAN-a zdobył cenne 14 punktów na inaugrację rozgrywek, ale później grał już znacznie słabiej.

W TYTAN-ie głównym tematem są kontuzje. Zarówno te świeże Łukasza Wolnika i Marcina Blumy jak i kończące się Sławomira Klocka i Janusza Sośniaka. Głównym problemem jest jednak słaba forma zespołu, który w Pleszewie musi zagrać znacznie lepiej niż w ostatnim ligowym starciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *