Grali rywale Rakowa…Cz.5.

W sobotę po raz kolejny w tej przerwie zimowej swoje mecze rozegrali rywale Rakowa Częstochowa . Niewątpliwie sukces odnieśli częstochowianie, którzy pokonali ekstraklasowy ŁKS Łódź 3:2. A jakie wyniki odniosły inne drużyny z drugiej ligi, grupy zachodniej?

MKS Kluczbork – Polonia Trzebnica 3:1,
Gole dla MKS-u: Stępień-dwie 40′ i 41′, Sobota 80′.

MKS Kluczbork : Świtała (46′ Stodoła), Cieślak, Nowacki, Gierak (46′ Stawowy), Hober (75′ Krzęciesa), Glanowski (46′ Luberda), Krzęciesa (46′ Kowalczyk), Jasiński (46′ Nitkiewicz), Sobotta (65′ Tuszyński), Stępień (46′ Sobota).
Trener: Andrzej Polak.

Flota Świnoujście – Chemik Police 3:1,
Jedyną bramkę dla Policzan strzelił Marcin Wydurski w 87′.

Jarota Jarocin – Warta Poznań 0:0

Jarota Jarocin: Tomasz Haze – Jacek Pacyński, Piotr Garbarek, Bartosz Kieliba, Mariusz Grzegorzewicz – Maciej Manelski, Paweł Lisiecki, Grzegorz Idzikowski, Krzysztof Gościniak – Piotr Nieć, Marcin Hercog. (II połowa) Radosław Hołubiec – Gabriel Batalla Puyuelo (68′ Piotr Garbarek), Dawid Piróg, Bartosz Kieliba, Mariusz Grzegorzewicz – Jacek Pacyński, Grzegorz Idzikowski, Paweł Lisiecki (60′ Tomasz Wiła), Krzysztof Gościniak – Marcin Hercog, Kamil Stefaniak.

Zawisza Bydgoszcz – Tur Turek 4:0,
Bramki dla Zawiszy zdobywali: Marcin Krzywicki-dwie 12′ i 64′, Marcin Tarnowski 19′, Tomasz Szczepan 80′.

Zawisza Bydgoszcz: Artur Gajewski (46′ Maciej Kowalski) – Marcin Rogalski (80′ Krzysztof Suchecki), Robert Tomczak, Marcin Łukaszewski, Mateusz Zaremski – Tomasz Szczepan, Grzegorz Brzeziński (75′ Radosław Kanik) – Szymon Maziarz (67′ Artur Cielasiński), Marcin Tarnowski, Marcin Kozłowski (54′ Krzysztof Szal) – Marcin Krzywicki (65′ Arkadiusz Kozłowski).
Trener: Piotr Tworek.

Widzew Łódź – Elana Toruń 1:0

Miedź Legnica – Ruch Radzionków 2:2,
Bramki dla Miedzi: Marcin Baran 6′, Marcin Garuch 25′.

Lechia Zielona Góra – Promień Żary 1:0,
Jednynego gola dla Lechii zdobył Kiliński.

GKP Gorzów Wielkopolski – Czarni Żagań 3:3,
Gole dla Czarnych Żagań: Michał Bała- dwie 60′ (k), 61′, Kamil Kassian 69′.