Kolejny zawodnik na testach w Rakowie

O godzinie 10:00 rozpoczął się mecz Rakowa z Victroią Szadek 4:0 (3:0). W składzie „czerwono-niebieskich” wystąpili zawodnicy, których najprawdopodobniej nie ujrzymy w spotkaniu z Piastem Gliwice. Możemy jednak zdradzić, że o 13:00 na placu gry, w ekipie Rakowa pojawi się testowany Arkadiusz Gołąb – 20 letni obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Definitywnie wyjaśniła się sytuacja z Tomaszem Stefańskim. Raków nie porozumiał się z Victorią Częstochowa i zawodnik pozostanie w klubie z ul. Krakowskiej. Wciąż do końca niejasna jest sprawa Jakuba Kisiela, który dziś rozegra spotkanie w barwach katowickiego GKSu, jeżeli „Gieksa” nie wyrazi chęci pozyskania tego wysokiego obrońcy, jest spore prawdopodobieństwo, że ujrzymy jeszcze Jakuba przy Limanowskiego.

Wiadomo już, że Sebastian Foszmańczyk, wraz z drużyną Nidy Pińczów będzie walczył o utrzymanie w II lidze (gr. wschodnia).

Raków II Częstochowa – Victoria Szadek 4:0 (3:0)
Bramki: G.Sieradzki 19’, Bielecki 34’, Zachara 37’, Bukowiec 43’

Mecz rozegrany 2×40 minut

Raków: Siwy – Gerega, Staśkiewicz (58’ Ślęzak), Nogal, P. Sieradzki, Bukowiec, Bielecki ( 57’ Tomalski), Gliński (57’ R. Kowalczyk), Gajda, Zachara, G. Sieradzki (70’ Adamczyk)

Victoria: Powalski (40’ Raduski), Michał Tomczyk, Marcin Tomczyk, Stelmasiak, Ł. Witaszewski, M. Witaszewski, Zając, Bierucki, Kubiak, Toczkiewicz, Adamiak (40’ Kończak),

Trener: Krzysztof Kulawiecki (był zawodnik Rakowa)

Sędzia: Dawid Krzętowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *