Tomasz Gapiński przed sezonem

Za niespełna miesiąc inauguracja sezonu żużlowego w Polsce. Zawodnicy bacznie przygotowują się do nadchodzących rozgrywek i z utęsknieniem czekają na pierwszy wyjazd na tor. Podobnie jest w przypadku jeźdźca Cognoru Włókniarza Częstochowa – Tomasza Gapińskiego.

– Obecnie jeżdżę sobie na crossie, oprócz tego mam dodatkowe zajęcia. Jeśli chodzi o sprawy sprzętowe to jestem już praktycznie przygotowany. Pozostało dokupić śrubki i czekamy na sezon. – mówi „Gapa”.

Co natomiast sądzi zawodnik o kryzysie finansowym, który dotknął także sport żużlowy? – Ja kryzysu finansowego tak bardzo nie odczułem, bo w zeszłym sezonie jeździłem mało i za dużo nie zarobiłem (śmiech). Odbiło się na mnie natomiast to, że wciąż nie ma umowy ze sponsorem głównym i nie otrzymałem pieniędzy z klubu na przygotowania. Wszystkie pieniądze, które udało mi się zarobić w zeszłym roku przeznaczyłem na jak najlepsze przygotowanie i obecnie jestem spłukany (śmiech). Dlatego też już z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu… – zakończył optymistycznie nastawiony Gapiński.

źródło: tomaszgapinski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *