Egzamin na certyfikat w Ostrowie Wielkopolskim

Już w piątek, 17 kwietnia, w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie pierwszy w tym sezonie egzamin na certyfikat „Ż”. Pierwotnie miał on mieć miejsce 2 kwietnia, jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne został przełożony.

O żużlowe „papiery” starać się będą m.in. adept częstochowskiej szkoły żużla – Rafał Malczewski – a także dwaj inni przedstawiciele stowarzyszenia Włókniarza Przemysław Dądela i Kamil Mistygacz. Dwaj ostatni będą jednak odnawiać swoje uprawnienia.

Egzamin rozpocznie się o godzinie 13:00. Zawodnicy startować będą najpierw pojedynczo, a potem w czwórkę. Po części praktycznej młodzi żużlowcy zmierzą się z testem informacyjnym na temat regulaminu sportu żużlowego.

– Jestem bardzo dobrze przygotowany do jutrzejszej licencji. Mam nadzieję, że objadę ją pozytywnie i będę zadowolony. Po treningach wiele wskazuje na to, że wszystko ułoży się po mojej myśli. Wiem, że klub, rodzina i wielu innych osób połączonych ze mną będą za mnie trzymać kciuki, a ja w zamian za to dla nich pojadę na maksimum swoich możliwości. – powiedział nam Malczewski.

Dodajmy również, że w godzinach 9-11 przeprowadzony zostanie trening przed egzaminem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *