Jutro wyjazd przy Olsztyńskiej. W piątek sparing z Tarnowem

Ostatnio pogoda w Częstochowie, jak również w całej Polsce, znacznie się poprawiła. Dlatego zawodnicy Cognoru Włókniarza planują pierwsze treningi na własnym torze.

Najprawdopodobniej już w czwartek o godzinie 15:00 będziemy mogli usłyszeć warkot żużlowych motocykli na „Arenie Częstochowa”. – Wszystko wskazuje na to, że będziemy jeździć. Tor jest bronowany i wygląda coraz lepiej. Mamy się spotkać w krajowym składzie, ale niewykluczone, że dojadą Hancock i Bridger. Zależy, czy zdążą się zorganizować. – mówi trener zespołu Grzegorz Dzikowski. Ponadto w tym samym dniu dowiemy się, jak będzie wspierać częstochowski klub firma Złomrex.

Wiele wskazywało na to, że przed inauguracją sezonu „Lwy” nie rozegrają drugiego meczu towarzyskiego. Jak jednak się okazuje, w najbliższy piątek pod Jasną Górą będzie gościć tarnowska Unia. – Taki jest plan i chcę, żeby na tym wspólnym treningu byli także obcokrajowcy. Woffinden jest w Częstochowie od poniedziałku i przygotowuje motocykle. Bridger ma właśnie odebrać sprzęt na polskie tory i do nas dojechać. Pozostali też zamierzają potrenować przed pierwszym meczem. – kontynuuje Dzikowski.

źródło: gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *