SE: Atlas Wrocław – Włókniarz Częstochowa

Jutro odbędzie się 3 kolejka CenterNet mobile Speedway Ekstraligi. W jednym z czterech spotkań, Atlas Wrocław podejmować będzie Włókniarza Częstochowę. W ligowej tabeli wyżej są gospodarze, którzy mają na koncie 2 punkty, czyli 1 więcej niż częstochowianie.

Wrocławianie do meczu podchodzą nastawieni bojowo, gdyż chcą zapoczątkować serię zwycięstw na własnym torze, co udało się już tydzień temu, kiedy to ekipa Marka Cieślaka wygrała z Lotosem Gdańsk. Na szczęście dla Atlasa nie ma zawodników kontuzjowanych i zaprezentuje się w pełnym zestawieniu. Do zwycięstwa drużynę poprowadzić ma lider Jason Crump, który wspierany będzie jednym z dwóch dobrze spisujących się juniorów, Maciejem Janowskim, bądź Benem Barkerem. Dobre występu notuje ostatnio Australijczyk Davey Watt. Będzie on jeździł w parze z krajowym liderem – Tomaszem Jędrzejakiem. Pierwszy duet stanowić będą Daniel Jeleniewski i Brytyjczyk Scott Nicholls.

Częstochowianie w końcu uporali się z problemami finansowymi, co miało odbicie w kadrze zawodników. Do składu wreszcie wraca mistrz świata – Duńczyk Nicki Pedersen. To samo uczynił tydzień wcześniej drugi z liderów, Amerykanin Greg Hancock. Ekipa udowodniła podczas meczu z Unią Leszno, że i bez Pedersena potrafią walczyć z najlepszymi. Kolejnym mocnym punktem drużyny wydaje się być Lee Richardson. Były uczestnik Grand Prix przeplata jednak słabsze występy z lepszymi. Do składu zgłoszeni są ponadto Sławomir Drabik, Tomasz Gapiński i Michał Szczepaniak. Trener Dzikowski będzie musiał wybrać jednak tylko dwóch z trójki tych zawodników. Na pozycjach juniorskich zobaczymy Borysa Miturskiego oraz prawdopodobnie Lewisa Bridgera.

Awizowane składy:

Atlas Wrocław
9. Scott Nicholls
10. Daniel Jeleniewski
11. Tomasz Jędrzejak
12. David Watt
13. Jason Crump
14. Maciej Janowski

Włókniarz Częstochowa
1. Tomasz Gapiński
2. Sławomir Drabik
3. Lee Richardson
4. Michał Szczepaniak
5. Greg Hancock
6. Borys Miturski

Ceny biletów:

Trybuna Główna: normalny – 50 zł ulgowy – 40 zł
Sektory 22,23: normalny – 40 zł ulgowy – 30 zł
Sektory 2,3,4,5: normalny – 30 zł ulgowy – 20 zł
Sektory 7,8,9: normalny – 20 zł ulgowy – 10 zł
Sektory 16,17,18: normalny – 35 zł ulgowy – 25 zł
Bilet rodzinny 2+1 na sektory 22,23: 100 zł
Bilet rodzinny 2+2 na sektory 22,23: 120 zł
Bilet rodzinny 2+1 na sektory 2,3,4,5: 70 zł
Bilet rodzinny 2+2 na sektory 2,3,4,5: 80 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *