Cały zarząd Rakowa podał się do dymisji!

W dniu dzisiejszym na specjalnie zwołanej koferencji prasowej z udziałem przedstawicieli mediów częstochowskich oraz działaczy Rakowa, została ogłoszona bardzo ważna wiadomość.

O godzinie 10:15 w sali konferencyjnej Klubu Sportowego ” Raków” jeszcze pełniący swoją funkcję prezes Rakowa Waldemar Borkowski w obecności dyrektora sportowego Gotharda Kokotta i sekretarza klubu Jerzego Skowrona poinformował wszystkich zaproszonych gości o tym, iż na wczorajszym zebraniu zarządu złożył swoją rezygnację.

Cały zarząd a później Rada Klubu rezygnację przyjęły.

Dotychczasowe władze będą pełniły swoje funkcje jeszcze przez trzy najbliższe kolejki ligowe a później do czasu Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego.

Sternik Rakowa swoją decyzję argumentował słabym zdrowiem oraz ciągłymi atakami na Jego osobę.

Głównym powodem była jednak bardzo słaba postawa pierwszej drużyny Rakowa Częstochowa w rundzie wiosennej seoznu 2008/2009.

Prezes Rakowa poinformował zaproszonych gości na specjalną konferencję prasową, iż przed rundą wiosenną została podjęta uchwala w której znalazł się zapis mówiący o tym, że celem działania całego środowiska klubowego był awans do pierwszej ligi.

W związku z niezrealizowaniem postawionego celu podjęto decyzję o rezygnacji zarządu i to, że być może przyjdą młodzi i perspektywiczni ludzie, którzy może lepiej zorganizują działalność Klubu Sportowego ” Raków”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *