V Turniej o Puchar Prezesa KS „Częstochówka – Parkitka”

Na boisku „Orlik” przy TZN rozegrano V Turniej o Puchar Prezesa KS „Częstochówka – Parkitka”. W 11 meczach padło aż 58 bramek. W finale spotkały się drużyny Rakowa oraz Victorii. Mecz finałowy stał na bardzo dobrym poziomie, lecz bramek nie oglądaliśmy, a o zwycięstwie rozstrzygnęły rzuty karne w których lepsi okazali się młodzi piłkarze z Limanowskiego i to oni zostali zwycięzcami Turnieju.

Kolejne miejsca zajęły: Ajaks, Beniaminek, Częstochówka oraz Salos. Najlepszym strzelcem Turnieju został Adrian Świerk (Raków) zdobywca 9 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem został wybrany Dawid Łatacz (Beniaminek).