Remis Victorii w Pawłowicach Śląskich.

W spotkaniu siódmej kolejki spotkań o mistrzostwo trzeciej ligi, grupy opolsko – śląskiej częstochowska Victoria podzieliła się punktami z Pniówkiem Pawłowice Śląskie .


Spotkanie było toczone w szybkim tempie i w pierwszej odsłonie to częstochowianie byli stroną przeważającą i dyktującą warunki gry. Przyjezdni grlai bardzo koncertowo i raz po raz stwarzali sobie idealne sytuacje strzeleckie.

Mecz rozpoczął się dla podopiecznych trenera Artura Minkiny . wybornie bo już w 2 minucie na prowadzenie gości wyprowadził były zawodnik Rakowa Częstochowa , Grzegorz Sieradzki .

Spotkanie miało swoją dramaturgię, bowiem w 41 minucie za drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną boisko musiał opuścić Kamil Sobala .

W drugiej części to gospodarze byli drużyną, która miała przewagę i ich ataki były bardzo groźne. Podopieczni trenera Karola Michalskiego dopięli swego w 68 minucie, kiedy piłkę głową do bramki strzeżonej przez Łukiewicza skierował, Robert Żbikowski .

19.09.2009, g.16:00, Pawłowice Śląskie .

GKS Pniówek Pawłowice Śląskie KS Victoria Częstochowa , 1:1 , (0:1)

Żbikowski 68′ – G.Sieradzki 2′.

Sędzia główny: Piotr Lasek ( Bytom).

Żółte kartki: Kuterek, Halama – Maciejewski, Sobala, Ścisłowski.

Czerwona kartka: Sobala ( za drugą żółtą).

Widzów: 300.

Piłkarz meczu : Sebastian Łukiewicz ( Victoria Częstochowa ) .

GKS Pniówek Pawłowice Śląskie: Kuterek- Przybyła, Goik, Madej, Łacek, Halama, Tkocz, Sałek (28′ Zyzak), Stramski, Dudek (22′ Ozimina), Żbikowski.

Trener: Karol Michalski.

KS Victoria Częstochowa: Łukiewicz- Maciejewski (69′ Ł.Stefański), Pasieka, Załucki, Tomczyk, Sobala, Dziwiński, Świerczyński, Kotas (86′ R.Stefański), Ścisłowski, G.Sieradzki (65′ T.Nowak).

Trener: Artur Minkina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *