Kolejne zwycięstwo Rakowa!

Częstochowianie przynajmniej na razie imponują bardzo dobrymi wynikami w meczach kontrolnych w przerwie zimowej. W sobotę odnieśli zwycięstwo, pokonując tym razem MKS Pilicę Przedbórz.


Samo spotkanie przyciągnęło wielu kibiców, na obiekcie Rakowa zjawiło ich się ok.100. W drużynie gości wystąpiło dwóch byłych zawodników Rakowa Częstochowa: 23-letni obrońca Bartłomiej Grala oraz 31-letni napastnik Przemysław Korytkowski.

W sobotnim spotkaniu bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna Rakowa, która w bardzo trudnych warunkach pogodowych doskonale operowała piłką i odniosła zasłużone zwycięstwo.

Kolejne spotkania towarzyskie częstochowianie rozegrają już w najbliższą środę, 3 lutego. W Częstochowie na boisku ze sztuczną nawierzcbnią na Rakowie spotkają się z KS Victorią Częstochowa a w Kleszczowie o godzinie 14:00 przeciwnikiem Rakowa będzie PGE GKS Bełchatów.

30.01.2010,g.12:00,Częstochowa

KS Raków CzęstochowaMKS Pilica Przedbórz 4:0, (1:0).

1:0 Zachara 13′

2:0 Nocuń 48′

3:0 Zachara 54′

4:0 Nocuń 60′

Sędziował: Stanisław Toborek (Częstochowa). Widzów: 100.

Raków Częstochowa: Bruś – Mastalerz, Nogal, Górecki, P.Kowalczyk, Witczyk, Łysek, Gajda, Gajos, A.Świerk, Zachara.
W drugiej połowie zagrali: Więzik, P.Sieradzki, P.Kisiel, Hibner, Ślęzak, Ł.Kowalczyk, Nocuń.
Trener: Robert Olbiński.

MKS Pilica Przedbórz: Winckowicz – Badura, Grala, Jonczyk, Urbański, Rabenda, Janowski, Konecki, Kurzyk, Pyka, Korytkowski.
Ponadto zagrali: Dzwonkowski, Mularczyk, Kuliberda, Jasnos, Salamon, zawodnik testowany 1, Cieślik, Mysłek, Strojkowski, Mordak.
Trener: Andrzej Dec.

Piłkarz meczu: Mateusz Zachara (Raków Częstochowa).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *