Ukraińcy nie zasilą Skry

Po tygodniowym pobycie w Częstochowie i dwóch rozegranych sparingach w barwach Skry – Vladimir Paryi, Vladimir Butyn i Denis Leshischin muszą szukać sobie innego pracodawcy. Zawodnicy nie zdołali przekonać do swoich umiejętności trenera Musiała i dalszej kariery sportowej nie będą kontynuować w barwach Skry Wadrox.


Testowani zawodnicy nie wykazali większych umiejętności niż obecni piłkarze kadry beniaminka IV ligi. Jedynie grający na pozycji prawego obrońcy w sparingu z Unią Rędziny – Butyn miałby szansę rywalizacji o miejsce w kadrze. Nie mniej tuż po sobotnim sparingu zrezygnowano z usług piłkarzy zza wschodniej granicy.

Natomiast na tydzień treningów z drużyną i sobotni sparing został zaproszony testowany w meczu z Rakowem i Unią Rędziny – Chidi Obaka. Nigeryjczyk pomimo trudnych warunków panujących w meczu z Rakowem zaprezentował się przyzwoicie. W pojedynku z Unią natomiast oprócz zdobycia dwóch goli wykazał się innymi walorami, które zainteresowały działaczy Klubu. O przydatności tego zawodnika do zespołu trener Musiał zadecyduje po sobotnim sparingu z WKS-em Wieluń.

źródło: www.ks-skra.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *