Jerzy Brzęczek oficjalnie zadebiutuje w Częstochowie!

Okres ligowego, piłkarskiego postu w Częstochowie powoli dobiega końca. Już jutro na Limanowskiego wszyscy Ci, którzy wybiorą się na spotkanie Rakowa Częstochowa z MKS Czarnymi Żagań będą mieli okazję zobaczyć „ na żywo” „ Nowy Raków Częstochowa”.Drużynę, którą jeszcze nie tak dawno nie było wiadomo, czy w ogóle wystąpi na szczeblu centralnym w rozgrywkach drugoligowych. Dzięki niezwykłemu uporowi grupy ludzi z Jerzym Brzęczkiem oraz Krzysztofem Kołaczykiem udało się uchronić klub przed całkowitym upadkiem i co więcej „ skleić” drużynę, która ma w rundzie wiosennej walczyć o pozostanie w gronie drugoligowców.

„Nowy Raków Częstochowa „ miał już swój debiut przed tygodniem, kiedy to uległ w Tychach, miejscowemu GKS-owi, 0:1 . Będąc na pewno drużyną nie gorszą od rywali.

Wydarzeniem jutrzejszego spotkania częstochowskiego Rakowa z MKS Czarnymi Żagań będzie niewątpliwie debiut na ławce trenerskiej Rakowa w roli Jego szkoleniowca i to przed częstochowską publiką Jerzego Brzęczka .

Tym razem srebrny olimpijczyk z Barcelony przybywa do Częstochowy nie jako zawodnik Rakowa ale jako Jego trener, dla którego praca z drugoligowcem jest już pierwszą samodzielną pracą szkoleniową.

Jak wypadnie debiut ? Na pewno na dobry wynik, jaki miejmy nadzieję uzyskają częstochowianie w starciu z Czarnymi Żagań może mieć też fakt to iż, gospodarze w jutrzejszym meczu wystąpią najprawdopodobniej w najsilniejszym składzie personalnym, gdyż żaden z zawodników nie jest kontuzjowany ani też nie będzie pauzował za kartki.

Jak udało nam się dowiedzieć podopieczni trenera Zbigniewa Smółki na spotkanie z Rakowem udali się do Częstochowy już dzień przed meczem i zamieszkali w jednym z częstochowskich hoteli.

Mecz 23 kolejki spotkań o mistrzostwo drugiej ligi, grupy zachodniej pomiędzy Rakowem Częstochowa i MKS Czarnymi Żagań zostanie rozegrany w sobotę , 27 marca o godzinie 15:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Limanowskiego 83.

Bilety na ten mecz kształtują się w następujących cenach : 10 złotych : bilet normalny oraz 7 złotych bilet ulgowy . Wejściówki są dostępne cały czas w wyznaczonych punktach sprzedaży, które zostały zamieszczone na łamach naszego portalu oraz będą także do kupienia w kasach stadionu.

Z racji tego, że jest to impreza masowa , każdy kibic wybierający się na ten mecz powinien przy sobie posiadać dowód tożsamości ze zdjęciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *