Kibice Rakowa w akcji Bezpieczny Stadion!

Kibice podobnie jak piłkarze Rakowa, w okresie zimowym nie próżnowali. Od dawna wiadomo, że fani z Limanowskiego to dobrze zorganizowana grupa ludzi, poniżej informacje czego możemy się spodziewać na najbliższym spotkaniu Rakowa z Turem.Atmosfera na stadionie Rakowa z każdym kolejnym meczem staje się coraz lepsza, to w dużej mierze za sprawą kibiców. Przez lata społeczeństwo w regionie częstochowski utwierdzane był w przekonaniu, że najniebezpieczniej jest podczas pojedynków Rakowa. Ten mit skutecznie obalają sami sympatycy „czerwono-niebieskich”. Świetnie zorganizowany turniej kibiców RACOVIA CUP 2010, podczas którego poza dobrą zabawą nie zapomniano o potrzebujących. Kapitalna atmosfera na trybunach przy ul. Limanowskiego, gdzie rozgrywa swoje mecze drużyna Rakowa, która co tu ukrywać w mocno odmłodzonym składzie przynajmniej na razie niema dużych szan na zawojowanie ligi. Fani zorganizowali nawet dystrybucje karnetów i biletów na mecze w kilu punktach miasta. Teraz kibice zaangażowali się w akcje Bezpieczny Stadion, „na pierwszy ogień” idą najmłodsi:

„SK Wieczny Raków oraz Centrum Twórczego Rozwoju Kangurek www.kangurek.net w ramach akcji Bezpieczny Stadion zapraszają do rodzinnego uczestnictwa we wszystkich meczach Rakowa. Dla dzieci przygotowaliśmy bezpieczny, ogrodzony plac zabaw z mnóstwem atrakcji, w programie m.in. tory przeszkód, mini turnieje piłki nożnej, quiz wiedzy o Rakowie, konkursy plastyczne, zabawy z chusta animacyjna, wizyta żywej maskotki. Każdy mecz to kolejna porcja niespodzianek dla małych kibiców. Możesz spokojnie oglądać pojedynek, animatorzy Kangurka zorganizują bezpieczna zabawę Twojemu dziecku, będzie to dla Was niezapomniany czas z Rakowem. Dla najbardziej aktywnych uczestników nagrody!

Udział w zabawie jest całkowicie bezpłatny.

Już na najbliższym meczu zapraszamy na pokaz megabaniek mydlanych.
A dla wszystkich, bez względu na wiek – malowanie twarzy, oczywiście barwy czerwono – niebieskie w preferencyjnej cenie!

Na terenie placu zabaw będzie także przygotowane stoisko, na którym można zakupić napoje, słodycze oraz gadżety dla naszych najmłodszych kibiców.”

ZAPRASZAMY!

Stowarzyszenie Kibiców „Wieczny Raków”
Zarzad KS Raków
Centrum Twórczego Rozwoju „Kangurek”
www.kangurek.net

ul. Lódzka 8/12
42-200 Czestochowa
tel. 505 223 099

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *