Wielki powrót Gola!

W ubiegłą niedzielę w ramach rozgrywek pierwszej ligi, grupy południowej, Biedrzychowicach częstochowski Gol zmierzył się z tamtejszym Rolnikiem.


Podopieczne Włodzimierza Seifryda udanie się zaprezentowały przed tamtejszą publicznością i pokoały gospodynie 2:0 po golach Renaty Uchnast oraz Katarzyny Bąk.

ISD AJD Gol Częstochowa: : Klabis -Kmiecik, Rokosa, Wolak, Sukiennik (65’Bąk), Sobczak, Jeziorska, Pioruńska, Oracz, Jędrak,Uchnast. Trener: Włodzimierz Seifryd.

Kolejne spotkanie częstochowianki rozegrają w najbliższą niedzielę, 23 maja. Na stadionie Rakowa spotkają się z UKS-em Zamłyniem Radom. Radomianki zajmują obecnie 9 miejsce, natomiast drużyna Gola plasuje się na miejscu szóstym.

O relację z meczu poprosiliśmy Renatę Uchnast.

M- Dzień dobry. Był to twój pierwszy mecz po kontuzji, czy miałaś w związku z tym jakieś obawy?

R- Witam. Owszem bałam się odnowienia kontuzji, ale na szczęście tak się nie stało.

M- Jak oceniasz warunki do gry?

R- Uważam, że warunki były bardzo złe. Boisko nie było w ogóle przygotowane do gry, trawa była nie skoszona przez co dużo ciężej się biegało. Na dodatek padał deszcz i wiał bardzo silny zimny wiatr.

M- Jak oceniasz mecz? Czy ktoś miał znaczna przewagę?
R- Sądzę, że miałyśmy przewagę nad przeciwniczkami i byłyśmy bardziej zmotywowane ponieważ najbliższe mecze będą decydować o awansie do Ekstra Ligi. Chociaż nie ukrywam, że momentami było ciężko i to przeciwniczki wydawały się być faworytkami.

M- Jak oceniasz wasze szanse na awans?
R- Myślę że będziemy musiały się bardzo postarać ale jest to możliwe i będziemy do tego dążyć.

M- Dziękuję za udzielenie wywiadu i życzę dalszych sukcesów
R- Również dziękuję i do widzenia.

Rozmawiała : Martyna Jeziorska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *