Wygrana, a jednak przegrana

Dziś (niedziela) na hali Akademii Jana Długosza odbył się rewanżowy mecz Mistrzostw Polski Futsalu Kobiet pomiędzy ISD-AJD Częstochowa a Medykiem Konin. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla częstochowianek.


W pierwszej części dwumeczu zespół ISD-AJD uległ zespołowi Konina 7:2. W dzisiejszym spotkaniu to Częstochowianki okazały się być lepiej przygotowane do meczu.

Relacji ze spotkania udzieliła Dorota Podgórska, wierny kibic częstochowskiego GOL-a. „Dziewczyny dały z siebie wszystko zabrakło w końcówce spotkania zimnej krwi, częstochowianki przeważały w celnych podaniach, niestety szczęście nie dopisało w ostatnich minutach meczu drużyna z Konina strzeliła 2 bramki co wykluczyło nasze dziewczyny z walki o złoto”.

Srebrne medale to i tak ogromny sukces drużyny, który cieszy i daje nadzieje. Mecz zakończył się wynikiem zwycięskim dla zawodniczek gola 4:2, niestety to zwycięstwo było niewystarczające w pojedynku o złote medale.

Dziewczyny były dobrze przygotowane do spotkania jednak zbyt wielka przewaga uzyskana przez rywalki w pierwszym meczu okazała się trudna do pokonania. Nie można odmówić serca pozostawionego na boisku naszym srebrnym medalistkom. Miejmy nadzieje, że ten ogromny sukces zdobyty przez naszą drużynę zaprocentuje w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *