34.Kolejka spotkań o mistrzostwo drugiej ligi, grupy zachodniej.

Oto komplet rezultatów ostatniej serii spotkań w drugiej lidze w grupie zachodniej. Sezon 2009/2010 został oficjalnie zamknięty. Kolejne zmagania drugoligowcy rozpoczną 24 lipca 2010 roku, kiedy to zainagurują sezon 2010/2011.


Na tą chwilę nie jest jeszcze znany pełny skład spadkowiczów do trzeciej ligi ani też pełna obsada benianinków drugiej ligi, grupy zachodniej.

Jedynym beniaminkiem jest jak na razie MKS Polonia Nowy Tomyśl. Cały czas ważą się jednak losy pozostałych nowych drużyn, jakie zagrają w drugiej lidze.

Być może w gronie drugoligowców pozostanie MLKS Unia Janikowo, która na koniec sezonu zajęła 17 miejsce w tabeli. Jes to na tą chwilę najwżysze miejsce spadkowe. A to z tego powodu, iż dokumentów licencyjnych w wyznaczonym terminie nie złożyła drużyna MKS Czarnych Żagań. To może oznaczać, że tej drużyny już nie zobaczymy w sezonie 2010/2011 na drugoligowych boiskach.

Najświeższe doniesienia prasowe przedstawiają, że zarząd klubu MKS Czarni Żagań na wczorajszym posiedzeniu podjął decyzję o sprzedaży nazwy klubu. Cena wywoławcza to 100 tysięcy złotych. Przetarg ma trwać do 23 czerwca włącznie.

Wyniki 34.Kolejki spotkań w drugiej lidze, w grupie zachodniej:

09.06.2010 (środa):

KS Lechia Zielona Góra – TKP Elana Toruń 0:1
SP Zawisza Bydgoszcz – MKS Polonia Słubice 1:1
JKS Jarota Jarocin – Raków Częstochowa 0:0
MKS Nielba Wągrowiec – GKS Tychy 4:1
STS Zagłębie Sosnowiec – MKS Czarni Żagań 1:0
KS Górnik Polkowice – PTS Ślęza Wrocław 3:1
GKS Olimpia Grudziądz – MKS Tur Turek 1:1
SKS Bałtyk Gdynia – MLKS Unia Janikowo 0:4
KS Ruch Radzionków – ASPN Miedź Legnica 3:1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *