Gol z kompletem, Strzelec za burtą

Po szóstym zwycięstwie naszej drużyny poznaliśmy już wszystkie rozstrzygnięcia związane z układem tabeli w I PLFK gr. 1.

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie kończące pierwszą fazę zmagań w I PLFK pomiędzy drużynami Strzelca Gorzyczki i zespołem częstochowskiego Gola. Do zajęcia drugiego miejsca w grupie drużynie Strzelca potrzebny był wynik remisowy. Mecz toczony był w szybkim tempie, a akcji pod obiema bramkami nie brakowało. Pierwsze na prowadzenie wyszły zawodniczki Gola, lecz radość nie trwała długo, gdyż już cztery minuty później na tablicy widniał wynik 1:1.
Zawodniczki z Częstochowy w drugiej części pierwszej połowy zdołały jednak zdobyć jeszcze dwie bramki i na przerwę schodziły przy prowadzeniu 3:1. W tej części gry żółtą kartkę za faul na przeciwniczce zobaczyła bramkarka Karolina Klabis.

W drugiej odsłonie gry kibice zgromadzeni na trybunach zobaczyli aż dziewięć trafień. Pięć z nich trafiło na konto Gola, natomiast cztery padły łupem gospodyń. Ostateczny wynik spotkania brzmiał 5:8 dla częstochowianek, co oznaczało, że drużyna Gola kończy pierwszą fazę zmagań z kompletem sześciu wygranych, natomiast Strzelec kończy swój udział w tych rozgrywkach na fazie grupowej, ostatecznie plasując się na trzecim miejscu.

20.02.2011, 19:00 Gorzyczki

Strzelec Gorzyczki – Gol Częstochowa
Wynik: 5:8 (1:3)

Bramki:
0:1 Di Giusto 7’
1:1 Jaskółka 11’
1:2 Maziarz 13’
1:3 Bąk 19’
1:4 Bąk 21’
2:4 Gałuszka 32’
2:5 Maziarz 32’
2:6 Maziarz 33’
2:7 Maziarz 35’
3:7 Król 37’
4:7 Kaletka 37’
5:7 Szymanowska 38’
5:8 Jędrak 38’

Żółte kartki:
Klabis 20’ (Gol Częstochowa)

Gol Częstochowa
Klabis – Bąk, Di Giusto, Jeziorska, Rokosa, Wolak, Matczak, Mysłek, Uchnast, Maziarz, Jędrak

Sztab szkoleniowy
Seifryd Włodzimierz, Bodziachowski Włodzimierz, Fliszczak Adam

Strzelec Gorzyczki
Tlałka – Grabiec, Kaletka, Jaskółka, Szymanowska, Król, Piwowarczyk, Parmova, Zygla, Gałuszka, Nieborowska, Mrożek

Sztab szkoleniowy
Ilnicki Mariusz, Parma Czesław

Już za tydzień odbędą się pierwsze mecze półfinałowe. Pary które zmierzą się między sobą o prawo występu w wielkim finale to Medan Gniezno – Gol Częstochowa oraz Unia Opole – Elwo Etna Elbląg. Gospodynie pierwszych pojedynków wymienione zostały na pierwszym miejscu w parach.

Źródło: gol.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *