Karnety na wiosnę. Można sporo zyskać!

Takiej oferty jak obecnie jeszcze w historii naszego klubu nie było! Karnet przestaje być zwykłą wejściówką na mecze Rakowa – od dziś oznacza także udział w cyklicznych konkursach oraz w nowym programie „Rabat Dla Kibica”. Na Limanowskiego rusza sprzedaż kart wstępu na rundę wiosenną.


Jesienią ponad czterystu sympatyków Rakowa zdecydowało się na zakup karnetów na mecze naszej drużyny, rozgrywane przy Limanowskiego. W ten sposób wspomogli klub, sami zyskali finansowo i oszczędzili swój czas, omijając kolejki tworzące się przed kasami. – Kibice już od paru tygodni pytali nas, kiedy pojawią się karnety na rundę wiosenną. My cały czas pracowaliśmy nad tym, by oferta, którą im przedstawiamy, była jeszcze bogatsza – mówi prezes Krzysztof Kołaczyk. Dziś ogłaszamy z pełnym przekonaniem, że kupując wiosenny karnet można zyskać zdecydowanie więcej, niż jesienią!

Przede wszystkim decyzję o zakupie karnetu warto podjąć stosunkowo szybko. Do poniedziałku 21 lutego wszystkie karnety są tańsze o 10%, natomiast później – do 28 lutego – można liczyć na 5% zniżki. Od początku marca trzeba będzie już zapłacić pełną kwotę.

Wraz ze startem sprzedaży karnetów rusza również przygotowywany od paru tygodni program „Rabat Dla Kibica”. Idea jest następująca: każdy posiadacz karnetu (niezależnie od rodzaju wejściówki) może liczyć na specjalne promocje i zniżki w firmach, punktach usługowych, sklepach itp., które podpisały z naszym klubem specjalną umowę partnerską. Pełną lista partnerów tego programu przedstawimy w najbliższych dniach. Na dziś znajduje się na niej 17 firm z przeróżnych branż: od sprzętu sportowego, poprzez m.in. elektronikę, szkolenia zawodowe, gadżety, upominki, aż po usługi budowlane. – Nasi partnerzy oferują posiadaczom karnetów zniżki na swoje usługi od 5% do nawet 20% – tłumaczy Cezary Suchan, odpowiedzialny w naszym klubie za promocję i marketing. – Myślę, że każdy z kibiców znajdzie coś dla siebie. Oferta już jest szeroka, a listy naszych partnerów absolutnie nie zamykamy. Promocyjnych ofert będzie z każdym tygodniem przybywać.

Wychodzi więc na to, że każdy kibic, który zdecyduje się na zakup karnetu, a następnie skorzysta z oferowanych przez partnerów programu zniżek na produkty i usługi, może tak naprawdę mocno zyskać finansowo! – To jeszcze nie wszystko – dodaje Suchan. – Przy okazji każdego z ośmiu spotkań „u siebie” przeprowadzimy wśród posiadaczy karnetów specjalne losowanie nagrody meczu. Będą to piłki, koszulki i inne pamiątkowe upominki związane z klubem.

Oferta karnetów została zróżnicowana o nowy rodzaj kart wstępu – KARNET NA TRYBUNĘ KRYTĄ. Jego nabywca „zaklepuje” sobie na całą rundę miejsce na zadaszonym sektorze na trybunie wschodniej, oznaczonym symbolem literowym „I”. Co więcej, za jedyne 10 zł może także wykupić jedno lub dwa miejsca obok siebie – dla dziecka, żony lub partnerki. Pieczę nad tym, by nikt nieuprawniony nie zajmował zarezerwowanych siedzisk na tym sektorze, sprawować będą na każdym meczu specjalnie wyznaczeni porządkowi z firmy ochroniarskiej. Nic nie zmieniło się w kwestii karnetów VIP CARD, które nadal uprawniają m.in. do obserwowania meczu z trybuny VIP, zajęcia miejsca parkingowego na terenie stadionu oraz udziału w cateringu.

Pełna oferta karnetów wygląda następująco:

> KARNET NORMALNY – cena 65 zł;
> KARNET NA TRYBUNĘ KRYTĄ – cena 90 zł – sektor centralny „I”, z opcją wykupienia dodatkowego miejsca dla dziecka, żony lub partnerki (w cenie 10 zł);
> KARNET ULGOWY – cena 50 zł;
> VIP CARD – cena 350 zł – uprawnia do zajęcia miejsca na Trybunie Głównej Stadionu, miejsca parkingowego na terenie Stadionu, udziału w cateringu oraz wszystkich imprezach organizowanych przez KS Raków
.

Karnety można zakupić w sekretariacie klubu przy ul. Limanowskiego 83 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00. W środę (16. lutego) wejściówki będą do nabycia od godz. 13. W przypadku dużego zainteresowania sekretariat będzie czynny również w soboty przy okazji meczów sparingowych rozgrywanych przez pierwszą drużynę.

Źródło: Raków Częstochowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *