Turniej rugby na wozkach w Radomiu

W dniach 20-22 maja 2011 roku w Hali Sportowej „AGA” w Radomiu do rywalizacji przystąpią drużyny występujące w sezonie 2011 w grupie C.

Turniej zapowiada się bardzo interesująco. Osiem zespołów w pierwszej fazie turnieju zostanie podzielonych na dwie grupy po cztery drużyny każda. System rozgrywek każdy z każdym. Dwie najlepsze ekipy przechodzą do półfinałów, których zwycięscy spotykają się w finale.

Nasza drużyna znalazła się w grupie C1, w której rywalizować będziemy z:

21 maja:

10:00 Saint Sinners – Jokers Bydgoszcz
13:20 Saint Sinners – Diabły Łódź
16:40 Saint Sinners – Tetra Gryf Szczecin

22 maja:

10:00 mecze półfinałowe
13:20 finał i mecz o 3 miejsce

Mimo napiętego harmonogramu zawodnicy jadą na turniej w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Do dyspozycji trenerów będzie ośmiu zawodników: Tomasz Wilk, Rafał Konopka, Adrian Siwy, Tomasz Pytlarz, Piotr Tama, Andrzej Musiał, Konrad Jasiński i Łukasz Dutkiewicz. Podczas treningów zawodnicy szlifowali swoje umiejętności bardzo sumiennie, Cele postawione przed zawodnikami przed sezonem są jednoznaczne sezon 2012 musimy zaczynać już na wyższym szczeblu.

Poniżej informacje turniejowe pochodzące ze strony organizatora rozgrywek ligowych:

W dniach 21-22 maja 2011 roku odbędzie się II Turniej Polskiej Ligi Rugby na Wózkach. Na Hali AGA w Radomiu walczyć będzie 8 drużyn z grupy C. W tym sezonie do grupy C dołączą trzy nowe zespoły: The Dogs Gorzów Wielkopolski, Diabły Łódź oraz Siedzące Konie ze Śląska. Zapowiada się zacięta rywalizacja.

Wszystkich Miłośników tego sportu serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.

GRUPA C1:

1. Saint Sinners
2. TetraGryf
3. Jokers
4. Diabły

GRUPA C2:

1. IKS Atak
2. Four Kings III
3. The Dogs
4. Siedzące Konie

zródło: saintsinners.za.pl oraz rugby.far.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *