„Atmosfera w GKS-ie Katowice jest bardzo dobra”: Rozmowa z Mateuszem Zacharą.

Poniżej prezentujemy wywiad z Mateuszem Zacharą ciągle (jeszcze) piłkarzem Górnika Zabrze, który przebywa na testach w pierwszoligowym GKS-ie Katowice.


Obecnie przebywasz na zgrupowaniu z drużyną GKS-u Katowice,w stolicy Węgier Budapeszczie. Powiedz. jak podoba Ci sięto miasto?

– Wyjechałem na obóz z drużyną GKS-u na 10 dni. W przeciągu tych dni ma wyjaśnić się moja dalsza przyszłość w tym klubie.

Tak jak wcześniej wspomniałem, przebywasz na testach w pierwszoligowym GKS-ie Katowice. Opowiedz, jak trafiłeś do tego klubu?

-Po przerwie jaką miałem trenując jeszcze w Górniku, powiadomiono mnie, że chcą mnie wypożyczyć do innego klubu i zaproponowali katpowicki GKS. Postanowiłem wyjechać z tą drużyną na obóz i postarać się o angaż.

Jak oceniasz zajęcia i treningi pod okiem trenera Rafała Góraka?

-Jeśli chodzi o treningi z trenerm Górakiem to nie mogę na nic narzekać. Większość ćwiczeń jest z ,,pilką” co jak najbardziej mi odpowiada.

W swoim debiucie w barwach „Gieksy” zdążyłeś już wpisać się na listę strzelców w spotkaniu towarzyskim z Kolejarzem Stróże. Jakbyś ocenił tamten swój występ?

-Tak udało mi się strzelić bramkę w pierwszym meczu w koszulce Gieksy z czego jestem zadowolony, a sam występ mogę uznać za udany.

Jaka atrmosfera panuje w drużynie z Katowic ?

-Atmosfera panująca tutaj jest bardzo dobra. W drużynie jest wielu młodych chłopaków z którymi szybko złapalem kontakt.

Jaki jest obecnie status Mateusza Zachary jako zawodnika i czy coś już wiadomo, czy zakotwiczysz w drużynie GKS-u Katowice, jak tak to na jakich zasadach?

– Wszystko wyjaśni się po powrocie do Polski. Jeżeli miałbym zostać w drużynie GKS-u to na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiał: Przemysław Pindor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *