Co dalej z piłką na Sabinowskiej?

Piłkarze KS-u Częstochowa, którzy wciąż są niepewni czy wystąpią na boiskach czwartoligowych czy niższej ligi, przygotowują się do nowego sezonu.

Piłkarze trenują pod okiem szkoleniowca Sławomira Bartłomiejczyka, który do dyspozycji ma bardzo wąską grupę piłkarzy, wśród których trenują testowani Jakub Kisiel i Łukasz Perliński z rezerw Rakowa Częstochowa, Przemysław Zachwyc z Liswarty Popów i inni zawodnicy z regionu.

W najbliższą środę drużyna rozegra pierwszy mecz kontrolny w Pajęcznie z Zawiszą, natomiast sobotnim rywalem sparingowym będzie Pogoń Blachownia. Po wycofaniu się głównego sponsora strategicznego – firmy Włodar która ma pomagać w mniejszym stopniu – trwają rozmowy ze sponsorami, które na pewno by pomogły klubowi przetrwać w tym ciężkim okresie.

Barw drużyny KS-u Częstochowa na pewno nie będą reprezentować Mateusz Kyzioł, który związał się z Rakowem Częstochowa, Sebastian Pluta i Marcin Kurpios (obaj Pilica Koniecpol), Bartłomiej Gębicz (Victoria Częstochowa), Piotr Andrzejewski, Dariusz Załęcki, Grzegorz Cyruliński, Paweł Król i Marcel Pitner, którzy powrócili do czwartoligowej Unii Rędziny, oraz Daniel Wiśniowski i jego brat Ariel (poszukują klubów).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *