Gala boksu zawodowego już 5 sierpnia, pokaże ją Canal + Sport!

Dzisiaj na konferencji prasowej która odbyła się w Teatrze „S” poznaliśmy pierwsze szczegóły Gali Boksu Zawodowego, która jest planowana w naszym mieście w Hali Polonia w piątek 5 sierpnia.Gościem honorowym konferencji był Alistair Overeem mistrz sztuk walki z kraju tulipana.


Oprócz mistrza sztuk walki Alistair Overeem który w godzinach południowych dał pokaz w Hali Polonia na konferencji do dyspozycji dziennikarzy byli również jeden z organizatorów Marcin Najman , Promotor Andrzej Gmitruk , Jerzy Kulej oraz radny miasta Częstochowa Marek Balt i wiceprezydent Jarosław Marszałek.

Całość poprowadził znany komentator sportowy Edward Durda .Poznaliśmy kulisy organizacji imprezy oraz szczegóły całej imprezy w której wystąpią tacy bokserzy jak Marcin Siwy , Kamil Bazelak , Adam Koprowski znani wychowankowie Startu Częstochowa czy Aleksy Kuziemski.

Więcej szczegółów na temat programu walk już wkrótce.Poznaliśmy również ceny biletów które będą kosztować jak poinformowali organizatorzy kosztować 30 zł i będą wkrótce do nabycia w przedsprzedaży .

Podczas imprezy do nabycia bedą pamiątkowe okolicznościowe koszulki z których dochód podobnie jak z licytacji pamiątek bokserskich w tym spodenek Tomasza Adamka bedą przeznaczone na leczenie chorej dziewczynki.Gala Boksu Zawodowego z Hali Polonia będzie transmitowana w kanale Canal Plus Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *