Komentarz prezesa Victorii Częstochowa Sławomira Wypycha

Dzisiaj w godzinach popołudniowych do naszej redakcji zatelefonował prezes Victorii Częstochowa, który był bardzo zbulwersowany postawą działaczy Skry Częstochowa, a konkretnie działaniami pana Artura Szymczyka. Według prezesa Wypycha szkodzą one nie tylko temu klubowi ale również całej piłce nożnej w naszym regionie.

Sławomir Wypych: jestem bardzo zbulwersowany zachowaniem najlepszego ciastkarza w naszym mieście – prezesa klubu Skra Częstochowa pana Artura Szymczyka, który jakiś czas temu sam nawoływał prezesów wszystkich klubów z naszego miasta do szerokiej współpracy pomiędzy sobą.

Sam przecząc temu wszystkiemu bez porozumienia ze mną i zarządem KOS Victoria Częstochowa przeprowadza transfery zawodników z mojego klubu Sławomira Piwińskiego i Kamila Ścisłowskiego, jest to już nie pierwsza taka dziwna sytuacja, która szkodzi całej atmosferze jaka się wytwarza wokół piłki nożnej w naszym regionie.

Świadczą o tym również wcześniejsze zachowanie prezesa Skry Częstochowa w stosunku do zawodników innego klubu z naszego miasta Rakowa Częstochowa.
Sławomir Piwiński nie dostał zwolnienia z klubu Victoria Częstochowa więc podawane są błędne informacje jakoby był już zawodnikiem Skry jak podaje oficjalna strona klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *