Ostatni test-mecz tego lata

Jutrzejsze spotkanie częstochowskiego Rakowa z trzecioligową LZS Leśnicą będzie dla podopiecznych Jerzego Brzęczka ostatnim sprawdzianem.


Dla częstochowian pojedynek z czwartą drużyną ubiegłego sezonu w trzeciej lidze, w grupie opolsko – śląskiej będzie próbą generalną przed czekającymi Raków w przyszłym tygodniu pierwszymi, ważnymi meczami o stawkę.

Wszystko wskazuje na to, że w wyjściowej „11” w sobotnim spotkaniu ujrzymy już bardzo zbliżony skład do tego, który wybiegnie w środowym spotkaniu Rundy Przedwstępnej Piłkarskiego Pucharu Polski z trzecioligową MKS Limanovią Szubryt Limanowa.

Póki co częstochowianie imponują formą w letnich grach kontrolnych. Z czterech dotychczas rozegranych meczów nie przegrali ani jednego. Bardzo dobra passa być może zostanie podtrzymana w jutrzejszym spotkaniu. Choć pamiętajmy, że wykładnikiem letnich przygotowań będą dopiero „mecze o stawkę”, które czekają częstochowian już za pięć dni.

Spotkanie towarzyskie Rakowa Częstochowa z LZS-em Leśnica zaplanowano w sobotę, 16 lipca o godzinie 11:00 na bocznym, naturalnym trawiastym boisku przy Limanowskiego 83. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *