„Raków zawsze będzie w moim sercu”: Rozmowa z Rafałem Czerwińskim

Poniżej prezentujemy Państwu wywiad z Rafałem Czerwińskim, nowym zawodnikiem Rakowa Częstochowa


Jak oceniasz przygotowania do sezonu ,czy uważasz że jesteście już gotowi do sezonu?

– Czy jesteśmy gotowi to boisko zweryfikuje ale ja uważam,że przepracowaliśmy bardzo solidnie okres przygotowawcz. Dowodem są wyniki w sparingach w których nie przegraliśmy meczu.

Jak myśliśz o co zagracie w nowym sezonie ?

-Do każdego meczu podchodzimy tak samo z wiarą i ambicjami walki o 3pkt. w każdym meczu.

Czy jest duża róznica między treningami w Kamienicy a w Rakowie ?

– Różnica jest ogromna pod względem szybkościowym , taktycznym i wydolnościowym.Trener urozmaica każdy trening nigdy nie wiadomo czego można sie spodziewać przed treningiem wiec to jest kolejny plus.

Opowiedz kibicom jak przebiegała twoja kariera kogo jesteś wychowankiem jak to się zaczelo­­?

Zaczynałem w Olimpijczyku Częstochowa w wieku 8 lat, później przeniosłem sie do Rakowa tutaj spędziłem najwspanialsze momenty wszystkie turnieje wyjazdy obozy to na pewno dało mi dużo.

Następnie z powodu atmosfery która wtedy panowała na Rakowie postanowiłem opuścić klub z Limanowskiego na rzecz Lotu Konopiska tam nie zbyt dużo grałem wiec zgłosiła sie Kamienica Polska i tam grałem 2 lata zdobywając w pierwszym sezonie gry dla tego klubu awans do 4 ligi i króla strzelców, następnie gra w 4 lidze utrzyma nie z Kamienicą i powrót na Limanowskiego który zawsze był w moim sercu i zawsze będzie. Pozdrawiam kibiców i dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *