Skra zaczyna przygotowania

W poniedziałek 11 lipca badaniami szybkościowo-wydolnościowymi piłkarze Skry Częstochowa rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu.


Z zespołu na dzień dzisiejszy ubyli Jacek Rokosa i Dawid Nabiałek, którzy zakotwiczyli w Rakowie Częstochowa , z zespołem pożegnali się również Michał Zioło, który nie porozumiał się z działaczami w kwestii nowego kontraktu , Arkadiusz Mróz, który po okresie wypożyczenia powrócił do Zagłębia Sosnowiec oraz Krzysztof Nalepa, który dostał wolną rekę w poszukiwaniu klubu.

Bartosz Gliński, który przechodził testy w chorzowskim Ruchu oraz uczestniczył w zajęciach Polonii Bytom prawdopodobnie pozostanie w zespole skrzaków.

Nowym nabytkiem jest jak na razie Sławomir Piwiński z Victorii Częstochowa, który związał się rocznym kontraktem.Już tylko formalności dzielą działaczy Skry od pozyskania Marcina Kowalskiego z KS Włodara Częstochowa , Patryk Nogal, który był wypożyczony z Rakowa został wykupiony na transfer definitywny z klubu z ulicy Limanowskiego.

Wkrótce zostanie ogłoszony nowy sponsor strategiczny zespołu który jest znaną na rynku firmą betoniarską oraz poznamy szczegóły oddania do użytku nowego stadionu piłkarskiego przy ulicy Loretańskiej. Pierwszy mecz kontrolny tego lata drużyna rozegra w najbliższy piątek w Wieluniu z tamtejszym WKS-em.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *