W Wągrowcu o pierwsze w historii zwycięstwo

Już jutro podopieczni Jerzego Brzęczka w ramach 6.Kolejki spotkań o mistrzostwo drugiej ligi, grupy zachodniej zmierzą się na wyjeździe z MKS Nielbą Wagrowiec.


Częstochowianie w bardzo długą podróż do Wągrowca udali się piątkowe południe. Dla drużyny Rakowa jutrzejsze spotkanie będzie to trzecie w historii spotkanie w Wągrowcu. Jak narazie piłkarze Rakowa nie odnieśli zwycięstwa tam oraz przed własną publicznością, mierząc się właśnie z Nielbą.

Co więcej nie udało się tam częstochowianom zdobyć choćby punktu! Dzisiejsza Nielba Wągrowiec prezentuje się zupełnie inaczej niż w poprzednich latach. Podopieczni Krzysztofa Knychały w obecnym sezonie po pięciu rozegranych kolejkach zajmują przedostatnie, siedemnaste miejsce z dorobkiem zaledwie dwóch punktów. Z czego jeden zdobyli przed własną publicznością ( z KP Calisą Kalisz 2:2).

Tym samm piłkarze Nielby mają serię pięciu spotkań u siebie bez zwycięstwa. Ostatnie, ligowe zwycięstwo u siebie podopieczni Krzysztofa Knychały odnieśli 5 czerwca br. pokonując u siebie HKS Ruch Zdzieszowice, 3:1. Wydaje się, że faworytem jutrzejszego spotkania są częstochowianie. Jak będzie naprawdę, o tym zadecyduje boisko i dyspozycja dnia. Arbitrem głównym meczu będzie Pan Andrzej Martynowicz ze Szczecina. Dla szczecinianina ten mecz będzie debiutem na drugoligowych boiskach.

Mecz pomiędzy MKS Nielbą Wągrowiec a Rakowem Częstochowa odbędzie się w sobotę, 27 sierpnia o godzinie 17:00 na Stadion OSiR-u im Stanisława Bąka w Wągrowcu przy ulicy Kościuszki 59. Bilety wstępu w cenach normalny: 10 złotych oraz ulgowy : 5 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *