Mecz na głosy: RKS Raków Częstochowa S.A. – MKS Tur Turek

Oto co po zakończeniu spotkania mieli do przekazania szkoleniowcy obydwu drużyn.Paweł Kaczorowski ( trener MKS Tura Turek): Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa, które jest dla nas bardzo cenne. Zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty. Zwycięzców się nie sądzi i wyjeżdżamy z Częstochowy z trzema punktami. To jest dla nas najważniejsze.

Jerzy Brzęczek (trener RKS Rakowa Częstochowa S.A.): Zagraliśmy najsłabsze spotkanie w tym sezonie i przegraliśmy je zasłużenie. W pierwszej połowie mieliśmy problemy z rozegraniem piłki i straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Później drużyna Tura zagęściła strefę obronną i czekała na nasze straty i kontrataki. My natomiast mieliśmy zbyt mało inwencji w tym spotkaniu i za wolno rozgrywaliśmy piłkę. W chwili gdy przegrywaliśmy (3:0) to chwała chłopakom za to, że zdołali doprowadzić do wyniku (3:2).

To było jednak za mało aby pokusić się o zdobycie choćby jednego punktu. Musimy się wziąć do pracy i przygotować do następnego meczu. To co dzisiaj straciliśmy będziemy chcieli odrobić w następnym spotkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *