Mecz na głosy: RKS Raków Częstochowa S.A. – TS Wisła Kraków S.A.

Oto co po zakończonym spotkaniu jubileuszowym mieli do przekaznia szkoleniowcy obydwu drużyn. Dodajmy tylko, że czwartkowa konferencja została zorganizowana w imponującym stylu na tle pucharów oraz innych pamiątek Rakowa Częstochowa.


Robert Patrick Maaskant (trener TS Wisły Kraków S.A.: Przebieg meczu nie był dla mnie zaskoczeniem.Tylko wynik. Cieszę się, że mogliśmy dzisiaj sprawić Rakowowi taką niespodziankę, chociaż przez nas nieplanowaną. Zasłużyliście na to. To był największy prezent, jaki Wisła mogła dać dzisiaj kibicom Rakowa i samemu klubowi. Pewnie ten mecz będzie tutaj pamiętany przez kolejne 90 lat.

Jerzy Brzęczek (trener RKS Rakowa Częstochowa S.A.: Chcieliśmy podziękować Wiśle i trenerowi Maaskantowi. To dla nas wielka satysfakcja, że mogliśmy gościć mistrza Polski. Wynik jest dla mnie sprawą drugorzędną, bo najważniejsza jest liga i liczba tam zdobytych punktów. Staraliśmy się, żeby to świętowanie wypadło jak najokazalej. Ten klub ma 90 lat, ale po raz pierwszy zorganizowaliśmy coś takiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *