Piekielnie trudne zadanie


Po dwóch ostatnich porażkach, wyjazdowej z MKS-em Kluczbork i przed własną publinczością z Turem Turek jutro Raków zagra na wyjeździe z HKS-em Ruchem Zdzieszowice.. – Musimy odrobić punkty, które zgubiliśmy w środę z Turem – mówił trener Jerzy Brzęczek na środowej, pomeczowej konferencji prasowej.Częstochowianie póki co sprawiają wrażenie „rozbitej armii” patrząc na ostatnie rezultaty. Coś w pewnym momencie posypało się jak „domek z kart” . Jednym z powodów za taki stan rzeczy należy uznać defensywę Rakowa, która w dwóch ostatnich spotkaniach była „dziurawa jak szwajcarski ser”.

Przed podopiecznymi Jerzego Brzęczka bardzo trudne zadanie. W niedzielę spotkają się z Ruchem Zdzieszowice, który jest na piątym miejscu i o dziwo… zdobył u siebie tyle samo punktów co częstochowianie!

Z tą różnicą, że podopieczni Andrzeja Polaka dużo lepiej od Rakowa spisują się na wyjazdach i stąd taka wysoka pozycja w tabeli.

Piłkarze częstochowskiej drużyny do Zdzieszowic udają się już bez Macieja Szramowiata, ale z Mariuszem Stępniem, który ma rywalizować z Mateuszem Kosem o miejsce między słupkami bramki Rakowa.

Kadra RKS Rakowa Częstochowa S.A. na spotkanie z HKS-em Ruchem Zdzieszowice:

Mateusz Kos , Mariusz Stępień , Paweł Kowalczyk , Adrian Pluta , Arkadiusz Hyra , Piotr Mastalerz , Adam Łysek , Mateusz Orzechowski , Krzysztof Napora , Kamil Witczyk Adrian Świerk , Maciej Gajos ,Sławomir Ogłaza , Łukasz Kmieć , Łukasz Kowalczyk , Marcin Czerwiński , Artur Pląskowski , Rafał Czerwiński.

Niedzielne spotkanie jako główny arbiter poprowadzi Pan Sebastian Tarnowski z Wrocławia. Początek meczu o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Zdzieszowicach przy ulicy Rozwadzkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *