Środa z Turem


Już jutro odbędzie się dziewiąta seria spotkań w II lidze zachodniej. Częstochowianie przed własną publicznością będą podejmowali drużynę MKS Tura Turek. Początek spotkania o godzinie 16:00.Piłkarze Rakowa Częstochowa zmierzą się z drużyną, która w ostatnich dwóch sezonach „nie leżała” im. Z czterech dotychczas rozegranych spotkań, częstochowianie wygrali tylko jeden mecz i trzy przegrali!

Teraz staną przed szansą podreperowania sobie konta punktowego oraz pokonania drużyny z wielkopolski. Patrząc na ostatnie mecze oraz sytuację w tabeli, to podopieczni Jerzego Brzęczka będą faworytami środowej konfrontacji, mimo ostatniej porażki w Kluczborku. Częstochowianie bowiem u siebie wygrali trzy spotkania i jedno zremisowali.

Jednak spotkania rozgrywane w środy gromadziły na stadionie Rakowa małą liczbę widzów. Jak będzie tym razem? Jutrzejsze spotkanie jako główny arbiter poprowadzi Pan Sylwester Rasmus z Torunia. Dotychczas prowadził On dwa spotkania z udziałem częstochowskiego Rakowa i oba zakończyły się porażką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *