Będą emocje w Głogowie?

Najprawdopodobniej spore emocje będą czekały na tych wszystkich, którzy zdecydują się w środę w Głogowie obejrzeć spotkanie 14.Kolejki drugiej ligi grupy zachodniej pomiędzy tamtejszym Chrobrym a częstochowskim Rakowem. Początek meczu o godzinie 14:30.


Jutrzejsze spotkanie zapowiada się pasjonująco a to z tego względu, że obydwie drużyny ostatnio regularnie punktują. Głogowianie od sześciu spotkań są niepokonaną drużyną. Ostatniej porażki przed własną publicznością i jak się narazie okazało jedynej doznali 3 września br.. Wtedy to też ulegli MKS-owi Kluczbork0:4.

Częstochowianie natomiast od czterech spotkań prezentują się naprawdę dobrze i regularnie zbierają punkty. Nawet przed tygodniem w Rybniku odnieśli swoje pierwsze ligowe zwycięstwo na wyjeździe, pokonując tamtejszy KS Energetyk ROW, 4:2.

Z pewnością środowe spotkanie z Chrobrym będzie nieporównywalnie trudniejsze od tego w Rybniku. Podopieczni Ireneusza Mamrota u siebie są bardzo groźnym zespołem. Do tego jeszcze zajmują wysoką, czwartą lokatę. Mając na swoim koncie 23 zdobyte punkty tracą tylko trzy oczka do wicelidera, GKS-u Tychy.

Napewno dla wszystkich drugoligowych drużyn ten tydzień będzie bardzo ciężki. W środę gramy kolejny ligowy mecz a w następny weekend znów spotkanie „u siebie”. Uważam, że ten tydzień powinien wiele wyjaśnić jeśli chodzi o ligową tabelę i o miejsca, czyli kto o co będzie walczył w następnych kolejkach – stwierdził trener Rakowa, Jerzy Brzęczek. Tak też zapewne będzie.

Relację live z jutrzejszego spotkania przeprowadzi Częstochowski Portal Sportowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *