Czy to sen? MKS Myszków wygrywa!

W Myszkowie seniorzy wygrali w meczu ligowym 4:0 (0:0) z Okszą Łobodno. Jest to pierwsza wygrana w całych rozgrywkach po czternastu rozegranych meczach ligowych! Wcześniej udało się zremisować 2:2 z Unią Kalety na wyjeździe


Można powiedzieć, że był to jak dotąd najlepszy mecz w rundzie jesiennej, ale nie tylko dlatego że wygrywamy – ale jesteśmy zdecydowanie lepsi na boisku od Okszy Łobodno. Mimo to że wygrywamy 4:0 po dwóch bramkach Kacpra Lewickiego oraz Arkadiusza Baraniewicza i Piotra Gorzkowskiego to stworzyliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych. Warto nadmienić że sędzia nie uznał dwóch bramek Przemysława Chybińskiego, z których odgwizdano jeden kontrowersyjny spalony.

Goście grają w dziesięciu po tym jak jeden z ich pomocników obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę od arbitra głównego.

W ataku można było zauważyć brak Daniela Sroślaka, który doznał urazu w meczu z Lotem Konopiska. Kapitanem niebiesko-białych był obrońca Robert Lamch. Kto wie, może wygrana z Okszą Łobodno to początek fenomenalnej końcówki rundy jeśiennej w wykonaniu seniorów MKS-u Myszków ?

Strzelcy Bramek:
K. Lewicki (2)
A. Baraniewicz
P. Gorzkowski

Skład MKS Myszków:
B. Gęsikowski, M. Przybyłek, P. Piątkowski, P. Napora, K. Lewicki (P. Gorzkowski), G. Jasiński (Ł. Zawrzykraj), M. Dudek, S. Lamch, S.
Zboralski, A. Baraniewicz (K. Zawadzki), P. Chybiński

Skład LKS Oksza Łobodno:
M. Nowak, R. Staśkiewicz, Ł. Sapała, M. Sitek, Ł. Kostek, T. Zych, J. Skoczylas, I. Lada, M. Ściebura, P. Szczypiór, M. Lasota

źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *