Raków murowanym faworytem w starciu z Czarnymi Żagań

W sobotę o godzinie 15:00 w ramach 15.Kolejki spotkań w drugiej lidze, w grupie zachodniej przed własną publicznością podopieczni Jerzego Brzęczka będą podejmowali MKS Czarnych Zagań.


Jutrzejsi rywale częstochowian należą do najsłabszych zespołów w stawce osiemnastu drużyn mimo iż zajmują miejsce tuż nad „kreską” czyli szesnastą lokatę i zgromadzili na swoim koncie zaledwie 11 punktów.

Drużyna prowadzona przez Romualda Szukiełowicza, (który 29 września br. zastąpił na tym stanowisku Janusza Kudybę) prezentują się bardzo słabo. Mimo, iż pod wodzą nowego szkoleniowca żaganianie zdobyli cztery punkty, ( zremisowali u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 i wygrali w środę też u siebie z Nielbą Wągrowiec 2:0).

Drużyna z Żagania w bieżącym sezonie straciła najwięcej goli, bo aż 32 oraz zanotowała najwięskszą liczbę porażek bo aż dziewięć w tym (sześć na boiskach rywali).

Murowanym faworytem do zainkasowania pełnej puli w sobotnim spotkaniu będzie napewno drużyna Rakowa Częstochowa. Gospodarze jutrzejszej potyczki wystąpią bez Łukasza Kmiecia, który będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek. Każdy inny wynik aniżeli zwycięstwo częstochowian w sobotniej konfrontacji będzie sporego kalibru sensacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *