Rajd Nadwiślański, czyli runda Pucharu Polski w Puławach

Kolejną, siódmą już rundą Rajdowego Pucharu Polski będzie Rajd Nadwiślański. Rozgrywana po raz drugi impreza została na tyle dobrze oceniona, że zagościła również w kalendarzu Mistrzostw Polski. Dla Łukasza Pieniążka i Ryszarda Ciupki będzie to trzeci wspólny start w lidze Pucharu, który z pewnością przyniesie sporo nowych doświadczeń.

Łukasz Pieniążek: Stajemy po raz kolejny na starcie Rajdowego Pucharu Polski, wracamy do Hondy Civic. Nie ukrywam, że chcielibyśmy zwiększyć tempo z Rajdu Wisły, gdzie zajęliśmy drugie miejsce w klasie i szóste w klasyfikacji generalnej, jednak Rajd Nadwiślański będzie dla nas zupełną nowością i ciężko tak naprawdę powiedzieć, czego możemy się spodziewać. Na pewno damy z siebie wszystko i postaramy się walczyć o najwyższe lokaty. Pozdrawiam wszystkich kibiców i zachęcam do śledzenia mojego profilu na Facebooku: www.facebook.com/pieniazekrally.

Ryszard Ciupka: W okolicach Puław czekają na nas trzy odcinki specjalne, które pokonamy dwukrotnie. Rajd liczy łącznie ponad 360 kilometrów, w tym blisko 73 kilometry prób sportowych, dlatego będzie na czym powalczyć. Słyszeliśmy, że odcinki wcale nie są takie proste, jak mogłoby się wydawać – dowiemy się o tym już w sobotę, na zapoznaniu z trasą. Trzymajcie kciuki!

Starty załogi Łukasz Pieniążek i Ryszard Ciupka są możliwe dzięki firmom: Bastal, El-Q, Złompol oraz GB promotion.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *