Lwy z obroną tytułu Drużynowych Mistrzostw Okręgu Południowego!


W minioną niedzielę (18.10) na torze w Kaletach swoje rozgrywki w Drużynowych Mistrzostwach I Ligi Okręgu Południowego zakończyła drużyna Lwów Unimot Częstochowa. Podopieczni Tomasza Pokorskiego co prawda przegrali, lecz wracali do domów w dobrych nastrojach. Obronili tytuł Drużynowych Mistrzostw Okręgu Południowego!W Kaletach na luzie.

Mecz w Kaletach był spotkaniem zaległym. Tak samo jak przed rokiem, tak i tym razem ekipa Lwów Unimot udała się tam na zakończenie sezonu. Bez ciśnienia, lecz z nadziejami na zakończenie rozgrywek pierwszoligowych z kompletem punktów. Pojawił Sebastian Paruzel i Daniel Ordon, lecz nie udało im się pociągnąć drużyny do zwycięstwa. Mimo, że w duecie wywalczyli dla „biało-zielonych” aż 39 z 76 punktów. Ostatecznie Lwy kończą mecz wynikiem 82:76 na swoją niekorzyść, a cały sezon z dorobkiem 18 punktów – siedem zwycięstw i jedna porażka.

Sezon zakończy się 19 grudnia Turniejem Gwiazdkowym.

Mimo zbliżającej się zimy, reprezentanci Lwów Unimot nie kończą sezonu. Jeszcze 11 listopada udadzą się na Turniej Niepodległości do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie odbiorą także trofea i medale za srebro w Drużynowych Mistrzostwach Polski oraz złoto za DMOP. Rok startowy zakończą oficjalnie 19 grudnia, Turniejem Gwiazdkowym przy ul. Starzyńskiego 10a. Udział w nim wezmą przede wszystkim zawodnicy Lwów Unimot. Już teraz gorąco na niego zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *