Przed nami kolejny sezon Okręgowej Ligi Koszykówki. Kto w nim zagra? No właśnie. Zobaczcie listę drużyn zgłoszonych do rozgrywek i zestaw par I rundy.
| Klub |
Sala |
| UKS „DWÓJKA” KAMIENICA POLSKA |
ZS w Kamienicy Polskiej ul Ferensa |
| UKS MUSTAF CZĘSTOCHOWA |
Sala Gimnazjum nr 9 w Częstochowie ul. Sobieskiego |
| OSiR KŁOBUCK |
Hala Gimnazjum ul.Bohaterów Bitwy pod Mokrą w KŁOBUCKU |
| MAD MAX PET KOMP CZARNY LAS |
Sala gimnastyczna Gimnazjum w Czarnym Lesie ul. Szkolna |
| „TYLKO ZA TRZY” CZĘSTOCHOWA |
Sala II LO im. R. Traugutta ul. Kilińskiego 62 |
| JURA PARK CZĘSTOCHOWA |
Sala II LO im. R. Traugutta ul. Kilińskiego 62 |
| AZS POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWA |
Sala Politechniki Częstochowskiej Al. Armii Krajowej |
| Drużyny |
Data |
| TYLKO ZA TRZY – MUSTAF |
25.10.2010 |
| KŁOBUCK – MAD MAX |
25.10.2010 |
| POLITECHNIKA – JURA PARK |
25.10.2010 |
| DWÓJKA KAMIENICA – KONOPISKA |
28.10.2010 |
| DWÓJKA KAMIENICA – TYLKO ZA TRZY |
04.11.2010 |
| MUSTAF – KŁOBUCK |
05.11.2010 |
| KONOPISKA – JURA PARK |
06.11.2010 |
| MAD MAX – POLITECHNIKA |
06.11.2010 |
| TYLKO ZA TRZY – KONOPISKA |
08.11.2010 |
| KŁOBUCK – DWÓJKA KAMIENICA |
08.11.2010 |
| POLITECHNIKA – MUSTAF |
08.11.2010 |
| JURA PARK – MAD MAX |
10.11.2010 |
| TYLKO ZA TRZY – KŁOBUCK |
15.11.2010 |
| DWÓJKA KAMIENICA – POLITECHNIKA |
18.11.2010 |
| MUSTAF – JURA PARK |
19.11.2010 |
| KONOPISKA – MAD MAX |
20.11.2010 |
| KŁOBUCK – KONOPISKA |
22.11.2010 |
| POLITECHNIKA – TYLKO ZA TRZY |
22.11.2010 |
| JURA PARK – DWÓJKA KAMIENICA |
24.11.2010 |
| MAD MAX – MUSTAF |
27.11.2010 |
| TYLKO ZA TRZY – JURA PARK |
29.11.2010 |
| KŁOBUCK – POLITECHNIKA |
29.11.2010 |
| DWÓJKA KAMIENICA – MAD MAX |
02.12.2010 |
| KONOPISKA – MUSTAF |
04.12.2010 |
| POLITECHNIKA – KONOPISKA |
06.12.2010 |
| JURA PARK – KŁOBUCK |
08.12.2010 |
| MUSTAF – UKS DWÓJKA KAMIENICA |
10.12.2010 |
| MAD MAX – TYLKO ZA TRZY |
11.12.2010 |