Szlagier jesieni!!!

W rozegranym w Częstochowie meczu rundy jesiennej w pierwszej grupie IV ligi Raków Częstochowa dość szczęśliwie pokonał GKS 71 Tychy 1:0.Jedyną bramke spotkania strzelił Tomasz Lesik.
Na stadion Rakowa przybyło około pięciu tysięcy widzów, którzy zobaczyli dość przeciętne widowisko sportowe ,głównie za sprawą słabo grających piłkarzy Rakowa. Ale w przeciwieństwie do piłkarzy kibice zespołu spod Jasnej Góry zgotowali przepiękny spektakl na trybunach dorównujący tym na boiskach ekstraklasy. Fotki z meczu TUTAJ

W pierwszej połowie spotkania Raków nie stworzył żadnej groźnej sytuacji w przeciwieństwie do piłkarzy gości, którzy w 39 min po strzale głową Cybulskiego piłka trafiła w słupek. Druga połowa spotkania nie wiele różniła się od pierwszej w, której piłkarze Rakowa przeprowadzali dość anemiczne ataki. Po raz kolejny piłkarskim nosem popisali się trenerzy drużyny z Limanowskiego, którzy w 76 min. wprowadzili na boisko Tomasza Lesika. Zawodnik ten 2 min. później dość szczęśliwie strzela kolanem bramkę dla Rakowa!!!. Jest 1:0 dla Rakowa i euforia na trybunach!!!. W 82 min. groźną akcje przeprowadziła dwójka piłkarzy spod Jasnej Góry Czok z Bańskim , zakończona strzałem tego drugiego. W 92 min. spotkania Grzegorz Cyrulińki ratuje Raków przed utratą bramki po strzale Kaptura. W 94 min. sędzia kończy mecz a kibice jeszcze parę chwil pozostają na swoich miejscach dziękując piłkarzom za grę.

Raków: Cyruliński, Jankowski, Mastalerz, Sroka(ż), Ojczyk(ż),(76)Lesik, Rogalski, Kołaczyk, Przybylski, Bański(ż), (46)Lisowski, (66)Czok, Popko, Malinowski
GKS Tychy: Kojdecki, Kopczyk, Krzycki(ż), Piszczek,(86)Kaptur, Maławy, Cybulski, Skiba, Bobla(ż),(76)Odrobiński, Myszor, (46)Idczak, (76)Konieczko, Frąckowiak(ż), Kuzak