Zapowiedź kolejki

W ten weekend zaplanowano 9 serię spotkań pierwszej grupy IV ligi.

2 października godz. 15.00

Rozbark Bytom – K.S. Raków Częstochowa
MKS Sławków – Lotnik Kościelec
Stradom Częstochowa – Źródło Kromołów
GKS 71 Tychy – MKS Myszków
Czarni Sosnowiec – Śląsk Świętochłowice
Sarmacja Będzin – Szombierki Bytom
Slavia Ruda Śląska – Sparta Lubliniec
Górnik II Zabrze – Carbo Gliwice


Juz w ten weekend swoje mecze rozegrają drużyny z Cz-wy i okolic(Kościelec).
W Bytomiu 10 w tabeli Rozbark podejmować będzie lidera rozgrywek Raków Częstochowa. Spotkanie zapowiada się emocjonująco ponieważ piłkarze z Bytomia będą chcieli wygrać po porażce w zeszły weekend 3:1 ze Śląskiem Świętochłowice. Miejmy nadzieje ,że ,,Medalki” będą kontynuować zwycięską passę i pokonają drużynę z Górnego Śląska. Przypomnę ,że obie drużyny spotkały się w zeszłym sezonie w pucharze Polski. Wtedy również w Bytomiu zwyciężyli Częstochowianie 0:5 . Wszyscy cieszylibyśmy się by taki wynik się powtórzył.

Zwycięzca ligi z zeszłego sezonu drużyna Sławkowa podejmuje u siebie ,,czerwoną latarnię” rozgrywek ,drużynę Lotnika Kościelec. Drużyna gospodarzy jest zdecydowanym faworytem spotkania i inny wynik niż zwycięstwo Sławkowa będzie dużą niespodzianką. Piłkarze z Kościelca w tym sezonie doznali wielu osłabień (min. Cyruliński odszedł do Rakowa) i będzie im trudno o korzystny wynik.

W Częstochowie 7 w tabeli drużyna Stradomia podejmować będzie ,,czarnego konia” obecnych rozgrywek pierwszej grupy IV ligi drużynę Źródła Kromołów Zawiercie. Mecz na Sabinowkiej zapowiada się nie zwykle emocjonująco i miejmy nadzieje ,że Włodar urwie punkty gościom pomagając w ten sposób Rakowowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *